Gustave Dierkens Sold at Auction Prices

Painter, b. 1885 - d. 1940

    • Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel House of Alijn Ghent, signed and verso oil on panel seated nude
      Feb. 17, 2024

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel House of Alijn Ghent, signed and verso oil on panel seated nude

      Est: €300 - €400

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel House of Alijn Ghent, signed and verso oil on panel seated nude Gustave DIERKENS (1885-1940), olie op paneel Huis van Alijn Gent, getekend en verso olie op paneel zittend naakt

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on canvas Still life of flowers, signed
      Feb. 17, 2024

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on canvas Still life of flowers, signed

      Est: €150 - €250

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on canvas Still life of flowers, signed Gustave DIERKENS (1885-1940), olie op doek Bloemenstilleven, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel St Nicholas church in Ghent, signed
      Sep. 23, 2023

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel St Nicholas church in Ghent, signed

      Est: €200 - €300

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel St Nicholas church in Ghent, signed Gustave DIERKENS (1885-1940), olie op paneel Sint-Niklaaskerk te Gent, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gies COSIJNS (1920-1997), drawing, signed., Added: drawing, not signed
      Aug. 20, 2023

      Gies COSIJNS (1920-1997), drawing, signed., Added: drawing, not signed

      Est: €200 - €300

      Gies COSIJNS (1920-1997), drawing, signed. Added: drawing, not signed Tekening, getekend. Toegevoegd: tekening, niet getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel Turrepoortsteeg Ghent, signed and dated 1936
      Aug. 20, 2023

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel Turrepoortsteeg Ghent, signed and dated 1936

      Est: €120 - €160

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on panel Turrepoortsteeg Ghent, signed and dated 1936 Gustave DIERKENS (1885-1940), olie op paneel Turrepoortsteeg Gent, getekend en gedateerd 1936

      Maison Jules Veilinghuis
    • GUSTAVE DIERKENS (1885-1940), STREE
      Jun. 12, 2023

      GUSTAVE DIERKENS (1885-1940), STREE

      Gustave Dierkens (1885-1940), Street in Ghent, ''De Tinnen pot Straat'', oil on canvas, signed and dated 1916 lower left, titled on verso, 34 x 26 cm, framed 40 x 31 cm

    • Gustave DIERKENS (1885-1940)
      Feb. 11, 2023

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €250 - €400

      Gustave DIERKENS (1885-1940) Oil on canvas Veerleplein in Ghent, signed and dated 1909. Olie op doek Veerleplein te Gent, getekend en gedateerd 1909.

      Maison Jules Veilinghuis
      Nov. 28, 2022

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €100 - €150

      Gustave DIERKENS (1885-1940) Oil on canvas Petit Béguinage, signed and dated 1932. Olie op doek Petit Béguinage, getekend en gedateerd 1932.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustave Dierkens (1885-1940)
      Nov. 27, 2022

      Gustave Dierkens (1885-1940)

      Est: €300 - €400

      Gustave Dierkens (1885-1940) Large beguinage in Ghent. Oil on canvas, signed. Groot begijnhof in Gent. Olie op doek, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 18, 2022

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €150 - €200

      Gustave DIERKENS (1885-1940) Beguinage St Amandsberg and St Bavo's Cathedral Oil on panel and Oil on canvas, signed. Begijnhof St Amandsberg en St Baafskathedraal Olie op paneel en Olie op doek, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
      May. 14, 2022

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €300 - €400

      Gustave DIERKENS (1885-1940) Large beguinage oil on canvas, signed. Groot begijnhof olie op doek, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustave Dierkens (1885-1940),
      Apr. 04, 2022

      Gustave Dierkens (1885-1940),

      Gustave Dierkens (1885-1940), Street in Ghent, ''De Tinnen pot Straat'', oil on canvas, signed & dated 1916 lower left, titled on verso, 34 x 26 cm, framed 40 x 31 cm

    • GUSTAVE DIERKENS
      Feb. 08, 2022

      GUSTAVE DIERKENS

      Est: €200 - €400

      Belgio, 1885 - 1940 Veduta della scogliera di Nervi Firmato G Dierkens in basso a sinistra Olio su tela, cm 42X54

    • Gustave Dierkens
      Sep. 25, 2021

      Gustave Dierkens

      Est: €150 - €200

      Gustave Dierkens Le marché à la place St - Jacques - Gand. Oil on canvas, signed and dated 1929. De Markt op Sint Jacobs - Gent. Olie op doek, gesigneerd en gedateerd 1929.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Walk in the Snow. Gustave Dierkens (1878-1940 Belgium)
      Sep. 09, 2021

      Walk in the Snow. Gustave Dierkens (1878-1940 Belgium)

      Walk in the Snow. Gustave Dierkens (1878-1940 Belgium) Oil on Canvas Board.. 29x21 cm, frame 36x28 cm

      Montgomery Auction
      Jun. 13, 2021

      Gustave Dierkens (1885-1940)

      Est: €100 - €200

      Gustave Dierkens (1885-1940) Alley in Ghent. Oil on panel, signed. Steegje in Gent. Olieverf op paneel, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
      Jun. 12, 2021

      Gustave Dierkens (1885-1940)

      Est: €80 - €120

      Gustave Dierkens (1885-1940) Landscape. Oil on canvas/panel (marouflaged), signed. Landschap. Olieverf op doek/paneel (gemaroufleerd), gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
      Jan. 30, 2021

      Gustave Dierkens (1885-1940)

      Est: €200 - €300

      Gustave Dierkens (1885-1940) oil on canvas Still life with fruit signed olieverf op doek Stilleven met fruit gesigneerd 86 x 59,5 cm

      Maison Jules Veilinghuis
      Jan. 30, 2021

      Gustave Dierkens (1885-1940)

      Est: €200 - €300

      Gustave Dierkens (1885-1940) Oil on panel Fisherman and Landscape signed Olieverf op paneel Visser en landschap gesigneerd

      Maison Jules Veilinghuis
      Jan. 28, 2021

      Montgomery Auction
      Oct. 17, 2020

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €150 - €200

      oil on panel Farm

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 28, 2019

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €100 - €200

      Gustave DIERKENS (1885-1940) oil on panel Drove with cows

      Maison Jules Veilinghuis
      Jan. 26, 2019

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €500 - €600

      Gustave DIERKENS (1885-1940) oil on canvas City hall Ghent

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustave Dierkens, signed oil on canvas, woodland lake, inscribed verso 'Sous-Bois', unframed, 32 x 45"
      Nov. 07, 2018

      Gustave Dierkens, signed oil on canvas, woodland lake, inscribed verso 'Sous-Bois', unframed, 32 x 45"

      Est: £50 - £80

      Crow's Auction Gallery Ltd
      May. 27, 2018

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €50 - €60

      Joueurs de cartes de Clau Meyers copied by 33 op 22

      Maison Jules Veilinghuis
      Jan. 28, 2018

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €100 - €200

      Oil on panel. Farmer. 37 x 28 cm.

      Maison Jules Veilinghuis
      Jan. 28, 2018

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €100 - €200

      A Farm in Summer. Oil on panel. 39 cm x 36 cm.

      Maison Jules Veilinghuis
      Nov. 27, 2016

      Gustave DIERKENS (1885-1940)

      Est: €150 - €200

      Gustave DIERKENS (1885-1940), Dubbelsided painted panel. "View Ghent Huis van Alijn" and "Nude"

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustave DIERKENS (1885-1940) Painting
      Sep. 25, 2016

      Gustave DIERKENS (1885-1940) Painting

      Est: €200 - €300

      Gustave DIERKENS (1885-1940), oil on canvas. Still life. 85x57 cm

      Maison Jules Veilinghuis
    • DIERKENS GUSTAVE (1885 - 1940) olieverfschilderij op doek : 'Jongen met trekpaarden langs de vaart'
      Feb. 25, 2016

      DIERKENS GUSTAVE (1885 - 1940) olieverfschilderij op doek : 'Jongen met trekpaarden langs de vaart'

      Est: - €100

      DIERKENS GUSTAVE (1885 - 1940) olieverfschilderij op doek : 'Jongen met trekpaarden langs de vaart' - 35 x 45 getekend oil on canvas - signed

      DVC
    • Artwork by: Gustave Dierkens
      Feb. 17, 2010

      Artwork by: Gustave Dierkens

      Est: €800 - €1,200

      Artwork by: Gustave Dierkens