Luc Dondeyne Sold at Auction Prices

    • LUC DONDEYNE (°1963)
      Dec. 05, 2023

      LUC DONDEYNE (°1963)

      Est: €2,000 - €3,000

      'Flood', 2010. Oil on canvas. Title, signature and date on the reverse. Description FR 'Flood', 2010. Huile sur toile. Titre, signature et date au revers. Beschrijving NL 'Flood', 2010. Olie op doek. Titel, signatuur en datum op verso.

    • Tableaux DONDEYNE Luc (1963) Huile sur toile "La situation". Signé au
      Sep. 13, 2023

      Tableaux DONDEYNE Luc (1963) Huile sur toile "La situation". Signé au

      Est: €600 - €800

      Tableaux DONDEYNE Luc (1963) Huile sur toile "La situation". Signé au dos Luc Dondeyne et daté 2005. Ecole belge. Dim.:+/-81,5x122cm.

    • Luc Dondeyne (1963-) doek, 100 x 120, 'Naakt in Rood', Liggend naakt, gesig
      Sep. 28, 2021

      Luc Dondeyne (1963-) doek, 100 x 120, 'Naakt in Rood', Liggend naakt, gesig

      Est: €800 - €1,200

      Luc Dondeyne (1963-) doek, 100 x 120, 'Naakt in Rood', Liggend naakt, gesigneerd en gedateerd r.o. '87 en getiteld op spieraam

      Veilinghuis Van Spengen
    • LUC DONDEYNE (°1963)'Violent procedures'. Chinese ink, gouache, pencil and tape. Framed. 350 x 500 mm
      Oct. 12, 2017

      LUC DONDEYNE (°1963)'Violent procedures'. Chinese ink, gouache, pencil and tape. Framed. 350 x 500 mm

      Est: €600 - €800

      LUC DONDEYNE (°1963) 'Violent procedures'. Chinese ink, gouache, pencil and tape. Framed. 350 x 500 mm LUC DONDEYNE (°1963) 'Violent procedures'. Oost-Indische inkt, gouache, potlood en tape. In kader. 350 x 500 mm

    • LUC DONDEYNE XX Lino cut. Signed, dated, numbered and titled. Framed.
      Oct. 27, 2016

      LUC DONDEYNE XX Lino cut. Signed, dated, numbered and titled. Framed.

      Est: €100 - €150

      LUC DONDEYNE XX Lino cut. Signed, dated, numbered and titled. Framed. 325 x 250 mm LUC DONDEYNE XX 'Sleep walker' (2006). Linosnede. Getekend en gedateerd in potlood 'Luc Dondeyne 2006' en genummerd 9/25. In kader. Eigenhandig getiteld. 325 x 250 mm LUC DONDEYNE XX Gravure sur lino. Signée, datée, numérotée et titrée. Encadrée. 325 x 250 mm