Frans de Haas Sold at Auction Prices

Painter, Lithographer, Wood cutter, Etcher, b. 1934 - d. 2007

      • Frans de Haas (B. Arnhem 1934), "Balkonscene". (On the Balcony).
        Oct. 14, 2021

        Frans de Haas (B. Arnhem 1934), "Balkonscene". (On the Balcony).

        Est: €200 - €300

        Signed, and dated "63" (lower right), and signed again and inscribed with title (verso), oil on board. Dim. 30 x 25 cm. Estimate: € 200 - € 300.

        Goudwisselkantoor Veilingen
      • Frans de Haas (1934-2007) doek, 100,5 x 150, Campo della Maddalena, Venezia
        Sep. 28, 2021

        Frans de Haas (1934-2007) doek, 100,5 x 150, Campo della Maddalena, Venezia

        Est: €500 - €700

        Frans de Haas (1934-2007) doek, 100,5 x 150, Campo della Maddalena, Venezia, gesigneerd, geannoteerd en gedateerd r.o. '83

        Veilinghuis Van Spengen
      • Haas, F. de (1934-2007). De Pest. Albert Camus. Ti
        Nov. 24, 2016

        Haas, F. de (1934-2007). De Pest. Albert Camus. Ti

        Est: €40 - €60

        Haas, F. de (1934-2007). De Pest. Albert Camus. Tien linosneden van Frans de Haas. The Hague, Galerie "De Posthoorn", 1960, title-leaf and 10 linocut plates by F. DE HAAS, 37x23,5 cm. each, printed in 50 copies numb. in the colophon, loose in orig. wr., folio.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • Frans de Haas (1934-2007)
        Jul. 13, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €200 - €300

        Mussentheater, Witte rat, Varkenshok en andere voorstellingen alle get. en dateringen '71, 76, 77, 78, 82 6 kleurenlitho's, zonder lijst, circa 45x60 cm

      • Frans de Haas (1934-2007)
        Jul. 13, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €150 - €180

        Huis met de Leeuwen, Luiksestraat Scheveningen (1977, niet get., oplage 4/4). Boom in Hortus te Leiden (r.o. get., 1983, oplage 4/14) 2 kleurenlitho's, zonder lijst, 49x40 cm en 42x60 cm

      • Frans de Haas (1934-2007)
        Jul. 13, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €150 - €250

        Oost-Indische kers, Schildpad, 'Famous Kensington performance mice' en andere voorstellingen alle get. en dateringen '73, 80, 81, 84, 85 6 kleurenlitho's, alle zonder lijst, circa 50x40 cm

      • Frans de Haas (1934-2007)
        Jul. 13, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €150 - €200

        Vogels in wintertuin, Zittend naakt, Konijnenhok alle get. en gedateerd '84 / '85 3 kleurenlitho's, zonder lijst, circa 60x40 cm

      • Frans de Haas (1934-2007)
        May. 25, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €700 - €900

        Campa de la Madalena in Venetië rechtsonder get. en gedateerd '83 olieverf op doek, 79x100 cm

      • Frans de Haas (1934-2007)
        May. 25, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €700 - €900

        Rio de S. Vidal bij de Ponte Gustinian, Venetië rechtsonder get. en gedateerd '83 olieverf op doek, 100x120 cm

      • Frans de Haas (1934-2007)
        May. 25, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €700 - €900

        Campa de la Madalena, Venezia' rechtsonder get. en gedateerd '83 olieverf op doek, 100x150 cm Frans de Haas reisde veelvuldig naar Italië, met name naar Venetië in de jaren 1980-2000. Hij maakte hier vooral veel aquarellen, en ook deze grote uitgewerkte olieverven.

      • Frans de Haas (1934-2007)
        May. 25, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €400 - €600

        Stationsrestauratie Haarlem rechtsonder get. en gedateerd 'Haarlem'7.8 nov. '80 olieverf op doek, 70x50 cm

      • Frans de Haas (1934-2007)
        May. 25, 2016

        Frans de Haas (1934-2007)

        Est: €400 - €600

        'Stationsrestauratie Den Haag' linksonder get. en gedateerd 21.22 nov. 1980, en in dorso get. en adres van de schilder 'Goudsbloemlaan Den Haag' olieverf op doek, 59x50 cm Herkomst: De kavels 87 t/m 91 zijn afkomstig uit de collectie van de weduwe van de schilder, de kunstenares Els de Haas-Janssens.

      • Otterloo, A. van (b.1951). (London scenes). Col.
        Nov. 28, 2013

        Otterloo, A. van (b.1951). (London scenes). Col.

        Est: €70 - €90

        Otterloo, A. van (b.1951). (London scenes). Col. silkscreen, 47x62,5 cm., signed "Ad van Otterloo 77", "zeefdruk e.d." and "6/20" in pencil. Haas, F. de (b.1934). Bengtsgården. Col. linocut, 41x53,3 cm., signed "Frans de Haas 79", "eigen druk" and "4/12" in pencil. - AND 5 others, i.a. by RENAUD LEVIGNE, H. BLOKHUIS and JURJEN RAVENHORST.

      • Mensinga, J.R. (1924-1998). (Trees). Etching,
        Nov. 28, 2013

        Mensinga, J.R. (1924-1998). (Trees). Etching,

        Est: €70 - €90

        Mensinga, J.R. (1924-1998). (Trees). Etching, 24,7x32 cm., signed and "eigen proefdruk" in pencil. Haas, F. de (b.1934). (Two persons sitting in the grass). Colour linocut, 30x50 cm., signed "Frans de Haas 78" and "5/12 eigen druk" in pencil, tipped onto mount. - AND 6 others by L. SCHOLTEN, R. VAN DEN DOOL (2x), M. FOX-OKKINGA, J. PESSINK and P. KONING.

      • FRANS DE HAAS (DUTCH B. 1934), OIL ON CANVAS, DUTCH WOMAN BY FIRE, 12" X 16"
        Feb. 17, 2013

        FRANS DE HAAS (DUTCH B. 1934), OIL ON CANVAS, DUTCH WOMAN BY FIRE, 12" X 16"

        FRANS DE HAAS (DUTCH B. 1934), OIL ON CANVAS, DUTCH WOMAN BY FIRE, 12" X 16":Signed lower right; framed.

        DuMouchelles
      • FRANS DE HAAS [DUTCH B. 1934], OIL ON CANVAS, DUTCH WOMAN BY FIRE, 12" X 16"
        Dec. 16, 2012

        FRANS DE HAAS [DUTCH B. 1934], OIL ON CANVAS, DUTCH WOMAN BY FIRE, 12" X 16"

        FRANS DE HAAS [DUTCH B. 1934], OIL ON CANVAS, DUTCH WOMAN BY FIRE, 12" X 16": Signed lower right; framed.

        DuMouchelles
      • Frans de Haas 1934 Cornwall herinnering Gesigneerd
        Nov. 27, 2007

        Frans de Haas 1934 Cornwall herinnering Gesigneerd

        Est: €300 - €500

        Frans de Haas 1934 Cornwall herinnering Gesigneerd en gedateerd '76 r.o. Olieverf op board, 49 x 60 cm.

        AAG Auctioneers