Marten Klompien Sold at Auction Prices

Painter, b. 1917 - d. 1996

      • Marten Klompien (1917-1996)
        Nov. 02, 2023

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €3,000 - €4,000

        Compositie Westerhaven

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Nov. 02, 2023

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €500 - €700

        Gotenburg Kunst en Kustvaart

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Jun. 08, 2023

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,400 - €1,600

        Compositie schepen

        Richard ter Borg kunsthandel
      • schilderijen; Marten Klompien (1917-1996) Lutkenieuwsraat te Groningen, gesigneerd en gedateerd '
        Dec. 13, 2022

        schilderijen; Marten Klompien (1917-1996) Lutkenieuwsraat te Groningen, gesigneerd en gedateerd '

        Est: €800 - €1,200

        schilderijen; Marten Klompien (1917-1996) Lutkenieuwsraat te Groningen, gesigneerd en gedateerd '55 r.o., gouache, 41 x 28 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • schilderijen; Marten Klompien (1917-1996) huis met boom, gesigneerd en gedateerd '65 r.o., gouach
        Dec. 13, 2022

        schilderijen; Marten Klompien (1917-1996) huis met boom, gesigneerd en gedateerd '65 r.o., gouach

        Est: €400 - €600

        schilderijen; Marten Klompien (1917-1996) huis met boom, gesigneerd en gedateerd '65 r.o., gouache, 46 x 49 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Nov. 02, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,500 - €2,000

        Knotwilgen

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        May. 25, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,200 - €1,500

        Café Koppelpaarden; Verlengde Hereweg

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Feb. 18, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,000 - €1,500

        Boteringebrug Groningen

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Feb. 18, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €200 - €300

        De dijkwerker

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Feb. 18, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,500 - €2,000

        Westerhaven

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Feb. 18, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €3,000 - €4,000

        Hoekje Terschelling

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Feb. 18, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €2,000 - €3,000

        Grimburgwal Amsterdam

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Feb. 18, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,000 - €1,500

        Nieuwbouwtekens

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Feb. 18, 2022

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,400 - €1,600

        Westerhaven

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Klompien, Marten (1916-1996) 'Church with graveyard Toornwerd',
        Oct. 05, 2021

        Klompien, Marten (1916-1996) 'Church with graveyard Toornwerd',

        Est: €180 - €260

        Klompien, Marten (1916-1996) "Church with graveyard Toornwerd", signed in full l.r. and '91, watercolour/paper, h 48 x w 28 cm.

        Veilinghuis Omnia
      • [FINE ARTS: 20TH-CENTURY GRAPHIC ARTS (LITHOGRAPHS, ETCHINGS, ETC.)] MARTEN KLOMPIEN (1917-1996)
        Jun. 24, 2021

        [FINE ARTS: 20TH-CENTURY GRAPHIC ARTS (LITHOGRAPHS, ETCHINGS, ETC.)] MARTEN KLOMPIEN (1917-1996)

        Est: €70 - €120

        Buurtschap Papiermolen. Screenprint, annotated, signed and dated '64 in pencil. No 10/100. 64 x 50 cm, framed.

        Zwiggelaar Auctions
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Jun. 16, 2021

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €100 - €200

        Landschap

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1997)
        Nov. 05, 2020

        Marten Klompien (1917-1997)

        Est: €1,500 - €2,000

        Sloten in landschap

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Nov. 05, 2020

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €500 - €700

        Boerderij met boom

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Oct. 31, 2019

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,500 - €2,000

        Marten Klompien (1917-1996)

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Oct. 31, 2019

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €2,500 - €3,000

        Marten Klompien (1917-1996)

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Klompien, Marten (1916-1996) "View of the Emmaviaduct with train tracks",
        Oct. 15, 2019

        Klompien, Marten (1916-1996) "View of the Emmaviaduct with train tracks",

        Est: €1,400 - €1,800

        Klompien, Marten (1916-1996) "View of the Emmaviaduct with train tracks", signed in full ro and 1965, gouache / paper, h 50 x w 65 cm.

        Veilinghuis Omnia
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Dec. 13, 2018

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,500 - €2,000

        Marten Klompien (1917-1996) winter

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Dec. 13, 2018

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €800 - €1,000

        Marten Klompien (1917-1996) achterschip met roer

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Dec. 13, 2018

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €800 - €1,000

        Marten Klompien (1917-1996) Westerhaven

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Dec. 13, 2018

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €400 - €500

        Marten Klompien (1917-1996) Gardepoort, Martinikerkhof

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Dec. 13, 2018

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €300 - €500

        Marten Klompien (1917-1996) binnenplaats Gebrand Bakkerstraat?

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        May. 30, 2018

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €2,000 - €3,000

        Oosterhaven

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        May. 30, 2018

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €1,500 - €2,000

        Delfzijl

        Richard ter Borg kunsthandel
      • winteravond Niehove
        Jun. 08, 2017

        winteravond Niehove

        Est: €2,000 - €3,000

        Winters evening Niehove, signed bottom right and dated 1995.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • huisje Garnwerd, naast Hammingh
        Jun. 08, 2017

        huisje Garnwerd, naast Hammingh

        Est: €800 - €1,000

        Little house in Garnwerd, signed bottom left and dated 1960.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • compositie scheepsboeg
        Jun. 08, 2017

        compositie scheepsboeg

        Est: €800 - €1,000

        Oilpaint on paper, composition of a shipbow, signed bottom left and dated 1974.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • boerderij Winsum
        Jun. 08, 2017

        boerderij Winsum

        Est: €1,500 - €2,000

        Gouache of farm in Winsum, signed bottom left and dated 1957.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • landschap met sloten
        Jun. 08, 2017

        landschap met sloten

        Est: €2,000 - €3,000

        Oilpainting of landscape with fosses, signed bottom right and dated 1993.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • moeder, pop, kind
        Jun. 08, 2017

        moeder, pop, kind

        Est: €200 - €300

        Abstract work in charcoal, signed bottom left and dated 1954.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Westerhaven
        Jun. 08, 2017

        Westerhaven

        Est: €150 - €200

        Drawing, dated 1957, signed bottom left.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Westerhaven
        Jun. 08, 2017

        Westerhaven

        Est: €100 - €150

        Drawing, dated 1946, signed bottom right.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Schuitendiep
        Jun. 08, 2017

        Schuitendiep

        Est: €400 - €500

        Gouache, signed on the back.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • scheepswerf Barkmeijer Hoendiep
        Jun. 08, 2017

        scheepswerf Barkmeijer Hoendiep

        Est: €200 - €300

        Drawing in color, dated 1954 and signed bottom left.

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Marten Klompien (1917-1996)
        Dec. 07, 2016

        Marten Klompien (1917-1996)

        Est: €500 - €800

        Sketchbook "Modelschetsen" with 84 pencil sketches, monographed and dated by Klompien, provided with connotation "5 minuten schets", "10 minuten schets", "15 minuten schets" and "20 minuten schets". In cloth dummy. Size 21.5 x 14.5 cm. *Klompien was a member of the Groningen art circle De Ploeg.

        Zwiggelaar Auctions
      • Typically 'Gronings' painting by Klompien, member of De Ploeg and Nu
        Dec. 07, 2015

        Typically 'Gronings' painting by Klompien, member of De Ploeg and Nu

        Est: €700 - €1,000

        KLOMPIEN, Marten (Dutch 1917 - 1996). Wintergezicht omgeving Westerhaven in Groningen, 1988. Oil on paper, signed 'Marten Klompien 1988' (lower left), framed under passe-partout behind glass. Very good condition.

        Adams Amsterdam Auctions
      • Marten Klompien Hoogezand 1917 - Groningen 1996
        Dec. 05, 2011

        Marten Klompien Hoogezand 1917 - Groningen 1996

        Est: €500 - €800

        Marten Klompien Hoogezand 1917 - Groningen 1996 Het bospaadje naar de boerderij Gesigneerd en gedateerd '83 l.o. Olieverf op paneel, 39,9 x 30 cm Verso: Boerderij achter de bomen Olieverf op paneel, 30 x 39,9 cm

        AAG Auctioneers
      • Marten Klompien Hoogezand 1917 - Groningen 1996 a)
        Sep. 07, 2009

        Marten Klompien Hoogezand 1917 - Groningen 1996 a)

        Est: €800 - €1,200

        Marten Klompien Hoogezand 1917 - Groningen 1996 a) Compositie Scheepsbolder Gesigneerd r.o. en getiteld verso Olieverf op spaanplaat, 60 x 50 cm. b) Compositie woonboot Gesigneerd en gedateerd '81 l.o. en getiteld verso Olieverf op spaanplaat, 60 x 50 cm. NB: Marten Klompien was een leerling van Jan Altink. (2x)

        AAG Auctioneers