Frantisek J. Kraus Auction Price Results

František Josef Kraus  (1904-1976)  KRÁSNOU

Lot 1084: František Josef Kraus  (1904-1976)  KRÁSNOU

Auction Date: Nov 09, 2013

Estimate: 200 Kč - 400 Kč

Description: František Josef Kraus  (1904-1976)
KRÁSNOU TĚ UČINÍ..., 1934. Dřevořez na papíře (adjustováno na kartonu), 262x290 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou „F. J. Kraus 34".

František Josef Kraus  (1904-1976)

...

Location: 603 00 BRNO, CZ

Auction House: Auction House Zezula

View additional info

Log in or Create account to view price data

similar artists