Gijsbertus Bernardus Olislagers Auction Price Results

Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969)

Lot 163: Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969)

Auction Date: Jun 18, 2021

Estimate: €0 - €0

Description: Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969)
Villefranche-de-Conflent, olieverf op doek, l.o. gesigneerd - verfverlies (C).
86 x 75 / 102 x 92 cm.
...

Location: Leiden, NL

Auction House: Veilinghuis Onder de Boompjes

View additional info

Log in or Create account to view price data

Gijsbertus Bernardus Olislagers (geb. 1894, werkzame periode 1909 - 1969)

Lot 178: Gijsbertus Bernardus Olislagers (geb. 1894, werkzame periode 1909 - 1969)

Auction Date: Apr 13, 2016

Estimate: €300 - €500

Location: 's-Gravenhage, NL

Auction House: Venduehuis der Notarissen

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Toren' ingelijste potloodtekening, ges. 15x20cm

Lot 497: G.B. Olislagers (1894) 'Toren' ingelijste potloodtekening, ges. 15x20cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

Auction House: Middelburgs Veilinghuis

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Harmonikaspeler' ingelijste gekleurde tekening, ges. 36x26cm

Lot 627: G.B. Olislagers (1894) 'Harmonikaspeler' ingelijste gekleurde tekening, ges. 36x26cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Molen' ingelijste aquarel, ges, 19x24cm

Lot 573: G.B. Olislagers (1894) 'Molen' ingelijste aquarel, ges, 19x24cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'De Vennen' olie op paneel, ges. 15x25cm

Lot 631: G.B. Olislagers (1894) 'De Vennen' olie op paneel, ges. 15x25cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Lezende vrouw' ingelijste tekening, ges en gedat. 1930, 42x34cm

Lot 569: G.B. Olislagers (1894) 'Lezende vrouw' ingelijste tekening, ges en gedat. 1930, 42x34cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Man met pijp' ingelijste krijttekening, ges. 25x21cm

Lot 565: G.B. Olislagers (1894) 'Man met pijp' ingelijste krijttekening, ges. 25x21cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Bloemenvaas' houtskooltekening, 45x41cm

Lot 616: G.B. Olislagers (1894) 'Bloemenvaas' houtskooltekening, 45x41cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Zelfportret' schilderij op board, ges. 39x30cm

Lot 577: G.B. Olislagers (1894) 'Zelfportret' schilderij op board, ges. 39x30cm

Auction Date: Sep 01, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

G.B. Olislagers (1894) 'Boerderij' olie op doek, ges. 27x40cm

Lot 185: G.B. Olislagers (1894) 'Boerderij' olie op doek, ges. 27x40cm

Auction Date: Aug 31, 2015

Estimate: €20 - €40

Location: Middelburg, NL

View additional info

similar artists