Eugen Peter Sold at Auction Prices

    • Peter, Geni (Swiss 1908-1969)
      Oct. 30, 2023

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969)

      Est: €120 - €240

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Abstracte compositie 1961 penseeltekening 61x 46 cm ges. r.o. 61

      Zuydwal Veilingen
      Oct. 30, 2023

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969)

      Est: €150 - €300

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Abstracte compositie 1961 penseeltekening 61 x 46 cm ges. r.o. 61

      Zuydwal Veilingen
      Oct. 30, 2023

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969)

      Est: €150 - €300

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Abstracte compositie 1961 penseeltekening 61 x 46 cm ges. l.o. 61

      Zuydwal Veilingen
      Oct. 30, 2023

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969)

      Est: €120 - €300

      Zuydwal Veilingen
      Oct. 30, 2023

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969)

      Est: €120 - €300

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Abstracte compositie 1959 penseeltekening 61 x 46 cm ges. l.o. 59

      Zuydwal Veilingen
    • Geni Peter (1908 - 1969) Twee kleurencomposities
      Sep. 25, 2023

      Geni Peter (1908 - 1969) Twee kleurencomposities

      Est: €100 - €150

      Houtdruk 62/65 en 61/65, l.o. gesigneerd - niet ingelijst. B+ 25 x 25 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Peter, Geni (Swiss1908-1969) Verwoeste huizen met op de voorgrond tafel met fruitstilleven 1944-45 (2)
      Jun. 12, 2023

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Verwoeste huizen met op de voorgrond tafel met fruitstilleven 1944-45 (2)

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Verwoeste huizen met op de voorgrond tafel met fruitstilleven 1944-45 (2) gouache 19 x 29 cm en 27 x 46 cm ges. l.o. en gedat 44-45. Hierbij nog een gouache van verwoeste huizen 630 en 631

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1965
      Jun. 12, 2023

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1965

      Est: €300 - €600

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1965 goudblad en gouache 60 x 45 cm ges. r.o. en gedat. 65 633

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1963
      Jun. 12, 2023

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1963

      Est: €300 - €600

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1963 gouache 62 x 46 cm ges. r.o. '63 634

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1962
      Jun. 12, 2023

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1962

      Est: €300 - €600

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Abstracte compositie 1962 gouache 32 x 23 cm ges. l.o. en gedat. 62 635

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss1908-1969) Twee abstracte composities 1959
      Jun. 12, 2023

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Twee abstracte composities 1959

      Est: €250 - €600

      Peter, Geni (Swiss1908-1969) Twee abstracte composities 1959 penseeltekening 55,5 x 44,5 cm 62 x 46 cm ges. en gedat. 61 en 59 629 628

      Zuydwal Veilingen
    • Geni Peter (1908-1969) boek met ± 70 gouaches, abstracte composit
      Apr. 25, 2023

      Geni Peter (1908-1969) boek met ± 70 gouaches, abstracte composit

      Est: €1,200 - €1,500

      Geni Peter (1908-1969) boek met ± 70 gouaches, abstracte composities, boek 43,7 x 34 cm, gouaches, bladmaat: 43 x 32,4 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities (3)
      Nov. 28, 2022

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities (3)

      Est: €250 - €400

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities (3) penseeltekeningen 62 x 46 cm 641 638 640

      Zuydwal Veilingen
      Nov. 28, 2022

      Est: €250 - €400

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities (3) penseeltekeningen 62 x 46 cm 644 645 646

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities
      Nov. 28, 2022

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities

      Est: €250 - €350

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities penseeltekeningen 62 x 46 cm

      Zuydwal Veilingen
      Nov. 28, 2022

      Est: €250 - €400

      Zuydwal Veilingen
      Nov. 28, 2022

      Est: €300 - €500

      Peter, Geni (Swiss 1908-1969) Drie abstracte composities gouaches 45 x 35 cm ges. l.o. 58/62 en nog twee andere abstracte composities 629 632 635

      Zuydwal Veilingen
    • Geni Peter (1908-1969) 'l'oiseau qui chante le matin, sera mange le soir', gouache op
      Jun. 28, 2022

      Geni Peter (1908-1969) 'l'oiseau qui chante le matin, sera mange le soir', gouache op

      Est: €100 - €200

      Geni Peter (1908-1969) 'l'oiseau qui chante le matin, sera mange le soir', gouache op papier geplakt op board, 78 x 78 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969)
      Jun. 21, 2022

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969)

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1960 (2) penseltekening op Japans papier 62 x 47 cm ges. en gedat 60. Totaal twee penseeltekeningen. Tweede tekening gedat 60. 1"

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1962 penseeltekening op Japans papier 62 x 47 cm ges. en gedat 62. Totaal twee penseeltekeningen. Tweede tekening gedat 62.

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1961 penseeltekening op Japans papier 62 x 47 cm ges en gedat 61. Totaal twee penseeltekeningen. Tweede tekening gedat 62. 1"

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1960 (2) penseeltekening op Japans papier 62 x 47 cm ges. 60. Totaal twee penseeltekeningen. Tweede tekening ges 60

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1959 (2) penseeltekening op Japans papier 62 x 47 cm ges. r.o. 59. Totaal twee penseeltekeningen, ges. en gedat 1959.

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1959 gouache op ivoorkarton 50 x 65 cm ges. l.o. '59

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie (2) 1960 penseeltekening op Japans papier 62 x 47 cm ges. r.o. en gedat. '60. Totaal twee penseeltekeningen, Tweede tekening ges. en gedat 59

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1961 (2) penseeltekening op Japans papier 62 x 47 cm ges en gedat 61.Totaal twee penseeltekeningen, Tweede tekening ges. en gedat 62..

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Dutch 1908-1969)
      Jun. 21, 2022

      Peter, Geni (Dutch 1908-1969)

      Est: €250 - €400

      Peter, Geni (Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1958 1962 (2) gouache op ivoorkarton (2) 45 x 35 cm ges. l.o. en gedat 58/62. Totaal twee gouaches.

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 21, 2022

      Peter, Geni (Dutch 1908-1969)

      Est: €250 - €400

      Peter, Geni (Dutch 1908-1969) Abstracte compositie 1963 (2) gouache op Japans papier 43 x 31 cm ges. r.o. en gedat 63. Totaal twee gouaches. De tweede gouache gedat. 62.

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni ( Swiss Dutch 1908-1969)
      Jun. 21, 2022

      Peter, Geni ( Swiss Dutch 1908-1969)

      Est: €250 - €400

      Peter, Geni ( Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie (2) 1961 gouache op Japans papier 47 x 62 cm ges en gedat 61. Totaal twee tekeningen op Japans papier. De gouache is gesigneerd en gedateerd 61. De tweede tekening is een penseeltekening op Japans papier ges en gedat 58. Geni Peter werd geboren in Basel. Hij volgde een typografische opleiding. Later vervolgde hij zijn studie aan de Kunstgewerbe Schule in Basel. Verhuisde in 1939 naar Nederland. Tijdens de oorlog was hij actief in het kunstenaarsverzet. Woonde en werkte in Blaricum in het atelierwoning van Leo Gestel. Invloeden van Mondriaan Klee en Kandinsky. Tentoonstellingen in het Stedelijk Museum Amsterdam Kunsthalle Bazel Kunstmuseum Bazel en vele particuliere verzamelingen."

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (1908-1969) Abstracte compositie 1960 (2)
      Nov. 22, 2021

      Peter, Geni (1908-1969) Abstracte compositie 1960 (2)

      Est: €200 - €400

      penseeltekening op Japans papier 54 x 38 cm ges. r.o. r.o. '60. Hierbij nog een penseeltekening ges. r.o. 68

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (1908-1969) Abstracte compositie 1965
      Nov. 22, 2021

      Peter, Geni (1908-1969) Abstracte compositie 1965

      Est: €150 - €250

      gouache met bladgoud 60 x 44 cm ges. r.o. 65

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (1908-1969) Abstracte compsitie 1961 (2)
      Nov. 22, 2021

      Peter, Geni (1908-1969) Abstracte compsitie 1961 (2)

      Est: €200 - €400

      gouache 43 x 50 cm (blad) ges. r.o. '61 Hierbij een nog een gouache 64 x 49 cm

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (1908-1969) Abstract geometrische compostie 1969 (2)
      Nov. 22, 2021

      Peter, Geni (1908-1969) Abstract geometrische compostie 1969 (2)

      Est: €200 - €400

      gouache 65 x 50 cm (blad) ges. r.o. 69. . Hierbij nog een gouache met cirkel ges. r.o. 56

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Abstract 1964 (2)
      May. 10, 2021

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Abstract 1964 (2)

      Est: €250 - €400

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Abstract 1964 (2) gouache met goud op Japans papier 46 x 30 cm, ges. r.o. 64. Hierbij nog een gouache van dezelfde kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1958
      May. 10, 2021

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1958

      Est: €150 - €300

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1958 inkt op Japans papier 62 x 47 cm, ges. r.o. 58.

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1959
      May. 10, 2021

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1959

      Est: €150 - €300

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1959 inkt op Japans papier 62 x 47 cm ge. l.o. 59

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1959 (2)
      May. 10, 2021

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1959 (2)

      Est: €200 - €450

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1959 (2) inkt op Japans papier 47 x 62 cm, ges. r.o. 1959. Hierbij nog een gouache van dezelfde kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 19643(3)
      May. 10, 2021

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 19643(3)

      Est: €250 - €450

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 19643(3) gouache op Japans papier 31 x 44 cm ge. r.o. 63. Hierbij nog twee gouaches van dezelfde kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1967 (2)
      May. 10, 2021

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1967 (2)

      Est: €200 - €400

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1967 (2) gouache 60 x 50 cm, ges. r.o. Hierbij nog een gouache van dezelfde kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1962
      May. 10, 2021

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1962

      Est: €150 - €300

      Peter, Geni (Swiss Basel 1908- Laren 1969), Compositie 1962 inkt op Japsn papier 62 x 47 cm, ges. l.o. 62

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969)Abstracte compositie (3)
      Nov. 23, 2020

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969)Abstracte compositie (3)

      Est: €300 - €500

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969), Abstracte compositie (3), penseeltekening,61 x 46 cm, ges. Totaal 3 penseeltekeningen

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie (3)
      Nov. 23, 2020

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie (3)

      Est: €300 - €500

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969), Abstracte compositie (3), penseeltekening, 61 x 46 cm, ges. Totaal 3 penseeltekeningen

      Zuydwal Veilingen
    • Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie (4)
      Nov. 23, 2020

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969) Abstracte compositie (4)

      Est: €300 - €500

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969), Abstracte compositie (4), penseeltekening, 61 x 46 cm, ges. Totaal 4 penseeltekeningen

      Zuydwal Veilingen
      Nov. 23, 2020

      Est: €300 - €500

      Peter, Geni (Swiss Dutch 1908-1969), Abstracte compositie (4), 61 x 46 cm, penseeltekening ges. Totaal 4 penseeltekeningen

      Zuydwal Veilingen
    • Geni Peter (Swiss Dutch 1908-1969), Abstracte compositie (6)
      Mar. 30, 2020

      Geni Peter (Swiss Dutch 1908-1969), Abstracte compositie (6)

      Est: €250 - €400

      gouache, 48 x 61 cm, ges .en gedat. Hierbij nog 5 andere werken van dezelfde kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
    • Geni Peter (Swiss Dutch 1908-1969)
      Nov. 25, 2019

      Geni Peter (Swiss Dutch 1908-1969)

      Est: €300 - €500

      Abstract composition 1961 (6) monotype 46 x 61 cm ges. en gedat. '61. Hierbij nog 5 andere werken van dezelfde kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
      Nov. 25, 2019

      Est: €250 - €350

      Abstract composition 1959 (5)monotype46 x 61 cmges. en gedat. '59 Hierbij nog 4 andere monotypes van dezelfde kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
      May. 20, 2019

      Est: €200 - €400

      Abstract composition 1960 gouache 65 x 50 cm signed left under and dated '60

      Zuydwal Veilingen