Joop Polder Sold at Auction Prices

b. 1939 - d. 2018

    • JOOP POLDER
      Apr. 16, 2024

      JOOP POLDER

      Est: €400 - €600

      Joop Polder (1939-) View of palace, canvas 50x80 cm

      Derksen Veilingbedrijf
      Oct. 03, 2023

      Est: €75 - €100

      Joop Polder (1939-) Palace Noordeinde, signed on the matt l.r., lithograph, 28 x 32 cm, ed. 24/100

      Veilinghuis Van Spengen
      Oct. 03, 2023

      Est: €3,000 - €5,000

      Joop Polder (1939-) 'De Zij-ingang', signed lower left, oil on canvas, 180 x 120 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) Gezicht op het paleis, gesigneerd l.o., oliev
      Apr. 25, 2023

      Joop Polder (1939-) Gezicht op het paleis, gesigneerd l.o., oliev

      Est: €800 - €1,200

      Joop Polder (1939-) Gezicht op het paleis, gesigneerd l.o., olieverf op doek, 50 x 80 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) 'De oude locomotief', gesigneerd r.o en getiteld op spieraam, oli
      Jun. 28, 2022

      Joop Polder (1939-) 'De oude locomotief', gesigneerd r.o en getiteld op spieraam, oli

      Est: €1,500 - €2,000

      Joop Polder (1939-) 'De oude locomotief', gesigneerd r.o en getiteld op spieraam, olieverf op doek, 60 x 60 cm -De gevel links is gebaseerd op het Neues Palais te Potsdam-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) gouache, 21 x 29, Uitzicht op zee, gesigneerd r.o.
      Sep. 01, 2020

      Joop Polder (1939-) gouache, 21 x 29, Uitzicht op zee, gesigneerd r.o.

      Est: €300 - €500

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) doek, 50 x 60, Terras bij de buitenplaats, gesigneerd l.o.
      Sep. 01, 2020

      Joop Polder (1939-) doek, 50 x 60, Terras bij de buitenplaats, gesigneerd l.o.

      Est: €1,000 - €2,000

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) - The islands. Signed lower left. - Doek 70 x 60 cm.
      May. 29, 2018

      Joop Polder (1939-) - The islands. Signed lower left. - Doek 70 x 60 cm.

      Est: €1,000 - €2,000

      Joop Polder (1939-) The islands. Signed lower left. Doek 70 x 60 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Joop Polder (1939-) - The cable tram. Signed lower right. - Doek 70 x 60 cm.
      May. 29, 2018

      Joop Polder (1939-) - The cable tram. Signed lower right. - Doek 70 x 60 cm.

      Est: €1,000 - €2,000

      Joop Polder (1939-) The cable tram. Signed lower right. Doek 70 x 60 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Joop Polder (1939)
      Apr. 19, 2018

      Joop Polder (1939)

      Est: €300 - €400

      Tram Viaduct signed (lower right) oil on canvas, 18x24 cm

    • Joop Polder (1939)
      Apr. 19, 2018

      Joop Polder (1939)

      Est: €1,000 - €1,500

      De Prinsenhaag signed (lower left) and signed and titled (on the stretcher) oil on canvas, 60x80 cm Provenance: Smelik & Stokking Galleries, The Hague. Acquired from the above by the present owner.

    • Joop Polder (1939)
      Mar. 02, 2016

      Joop Polder (1939)

      Est: €400 - €500

      Villa bij maanlicht linksonder get. olieverf op doek 30x30 cm

    • Joop Polder (1939)
      Nov. 11, 2015

      Joop Polder (1939)

      Est: €900 - €1,200

      Het eindpunt van de tram rechtsonder get. olieverf op doek, 80x60 cm

    • Joop Polder (1939)
      Nov. 11, 2015

      Joop Polder (1939)

      Est: €900 - €1,200

      Eindpunt van tram 'Mansveld' linksonder get. olieverf op doek, 80x60 cm

    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) Mansion Signed l.l. Oil on canvas, 99.8 x 79.9 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) My balcony Signed l.r. Signed and titled on the stretcher Oil on canvas, 80 x 70 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) Tram Signed l.r. Signed on the stretcher Oil on canvas, 60 x 80 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) Terrassen Signed l.l. Signed and titled on the stretcher Oil on canvas, 60 x 70.3 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder (1939) 'De Russische stoel' l.o. get.
      May. 29, 2013

      Joop Polder (1939) 'De Russische stoel' l.o. get.

      Est: €1,000 - €1,200

      Joop Polder (1939) 'De Russische stoel' l.o. get. olieverf op doek, 50x70 cm

    • Joop Polder (1939) Tram aan zee l.o. get. olieverf
      May. 29, 2013

      Joop Polder (1939) Tram aan zee l.o. get. olieverf

      Est: €500 - €700

      Joop Polder (1939) Tram aan zee l.o. get. olieverf op doek, 59x79 cm Herkomst: Galerie l'Idee, Zoetermeer

    • Joop Polder (Dutch, b. 1939)
      Sep. 19, 2006

      Joop Polder (Dutch, b. 1939)

      Est: €1,000 - €1,500

      De zij-ingang inscribed with title (on the stretcher) oil on canvas 180 x 120 cm.

    Auction Houses Selling Works by Joop Polder