Thierry Van Rijswijck Sold at Auction Prices

b. 1911 - d. 1958

    • Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958)., Ourson assis en grès émaillé turquoise, édition Roger Guérin, Bouffioulx., Le sujet est illustré page 3883 de l'encyclopédie "La sculpture en Belgique à partir de 1830. Engelen-Marx...
      Jan. 28, 2024

      Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958)., Ourson assis en grès émaillé turquoise, édition Roger Guérin, Bouffioulx., Le sujet est illustré page 3883 de l'encyclopédie "La sculpture en Belgique à partir de 1830. Engelen-Marx...

      Est: €400 - €600

      Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958). Ourson assis en grès émaillé turquoise, édition Roger Guérin, Bouffioux. Le sujet est illustré page 3883 de l'encyclopédie "La sculpture en Belgique à partir de 1830. Engelen-Marx. Ht : 20 cm.

      MJV Soudant
    • Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958)., Ours, Edit. Guérin., Ht : 20 cm., Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958)., Ours, Edit. Guérin., Ht : 20 cm.
      Jul. 21, 2022

      Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958)., Ours, Edit. Guérin., Ht : 20 cm., Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958)., Ours, Edit. Guérin., Ht : 20 cm.

      Est: €600 - €800

      Thierry VAN RIJSWIJCK (1911-1958). Bear, Edit. Guérin. Ht : 20 cm.

      MJV Soudant
    • THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)
      Mar. 29, 2022

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)

      Est: €1,000 - €1,200

      Desert fox. Terracotta. Signed 'Th. Van Rijswijck'. Description FR Renard du désert. Epreuve d'époque en terre cuite. Signée 'Th. Van Rijswijck'. Beschrijving NL Woestijnvos. Terracotta. Getekend 'Th. Van Rijswijck'.

    • (Attributed to) RIJSWIJCK, THIERRY JACQUES VAN
      Feb. 08, 2022

      (Attributed to) RIJSWIJCK, THIERRY JACQUES VAN

      (Attributed to) RIJSWIJCK, THIERRY JACQUES VAN 1911 - 1958 Attacking eagle with wings spread. Patinated bronze. Indistinctly signed and with foundry mark. 27 cm high. Keywords: sculptures, plastic art, artworks, figures, figurines, Belgium, Belgian

      Sigalas
    • Van Rijswijck Thierry - Two okapis (1941)
      Mar. 06, 2021

      Van Rijswijck Thierry - Two okapis (1941)

      Est: €1,400 - €2,000

      Pastel on paper - Sig. 1941

      De Vuyst
    • Thierry van Rijswijck (1911-1958) and Roger Guerin (Sculptor)
      Dec. 16, 2019

      Thierry van Rijswijck (1911-1958) and Roger Guerin (Sculptor)

      Est: €600 - €800

      Seated bear, ca. 1932 Ceramic sculpture with red and yellow ochre enamelled glaze. Signed and numbered under the base. 19 x 13 x 18 cm - ENGELEN-MARX, La sculpture en Belgique, Tome VII Editions Vander Vekens-Zomers, model reproduced on page 3883.

      Haynault
      Mar. 21, 2019

      Est: €3,000 - €4,000

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Panter in het oerwoud. Pastel. Getekend 'Th. Van Rijswijck'. In kader. 580 x 830 mm THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Panthère assis. Pastel. Signé 'Th. Van Rijswijck'. Encadré. 580 x 830 mm THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Panther in the bush. Pastel. Signed 'Th. Van Rijswijck'. Framed. 580 x 830 mm

    • *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)/CERABEL
      Mar. 19, 2019

      *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)/CERABEL

      Est: €1,000 - €1,250

      *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)/CERABEL Koppel koala's op boomstronk. Sculptuur in oker- en groenkleurig geglazuurd aardewerk. Getekend 'Th.Van/Rijswijck'. 34 x 31 x 15 *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)/CERABEL Couple de koalas sur un tronc d'arbre. Epreuve d'époque en faïence émaillée de couleur ocre. Signée 'Th.Van/Rijswijck'. 34 x 31 x 15 *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)/CERABEL Couple koalas on a tree trunk. Sculpture in ochre and green glazed earthenware. Signed 'Th.Van/Rijswijck'. 34 x 31 x 15

    • *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)
      Mar. 19, 2019

      *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958)

      Est: €750 - €1,000

      *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Cocker Spaniel. Sculptuur in bruin geglazuurd terracotta. Getekend 'Th Van Rijswijck'. Met inscriptie 'pièce unique'. Werk uit de jaren 1950. H.: 21 *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Cocker Spaniel. Epreuve en terre cuite émaillée de couleur brune. Signée 'Th Van Rijswijck'. Avec inscription 'pièce unique'. Travail des années '50. H.: 21 *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Cocker Spaniel. Brown glazed terra cotta. Signed 'Th Van Rijswijck'. With inscription' pièce unique'. Work from the 50s. H.: 21

    • *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) A couple of lion cubs. Bronze, brown patina. Signed 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'pièce unique'. Imprinted 'D.B./Cire perdue/Anderlecht'.
      Jun. 20, 2017

      *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) A couple of lion cubs. Bronze, brown patina. Signed 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'pièce unique'. Imprinted 'D.B./Cire perdue/Anderlecht'.

      Est: €5,000 - €6,000

      *THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) A couple of lion cubs. Bronze, brown patina. Signed 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'pièce unique'. Imprinted 'D.B./Cire perdue/Anderlecht'. Koppel leeuwenwelpjes. Brons, bruine patina. Getekend 'Th.Van Rijswijck'. Inscriptie 'pièce unique'. Gieterijstempel 'D.B./Cire perdue/Anderlecht'. Couple de lionceaux. Epreuve d'époque en bronze à patine brune. Signée 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'pièce unique'. Cachet de fonderie 'D.B./Cire perdue/Anderlecht'.

    • THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Lying lioness, licking it's leg. Terra cotta. Signed 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'Edition l'art belge'.
      Jun. 20, 2017

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Lying lioness, licking it's leg. Terra cotta. Signed 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'Edition l'art belge'.

      Est: €600 - €800

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Lying lioness, licking it's leg. Terra cotta. Signed 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'Edition l'art belge'. Liggende leeuwin, zich de poot likkend. Terracotta. Getekend 'Th.Van Rijswijck'. Inscriptie 'Edition l'art belge'. Lionne couchée, se lêchant la patte. Epreuve d'époque en terre cuite. Signée 'Th.Van Rijswijck'. Inscription 'Edition l'art belge'.

      Mar. 21, 2017

      Est: €2,000 - €3,000

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Deer and fawn. Bronze, green-black patina. Numbered 2/7 and signed 'Th Van Rijswijck'. Foundry mark 'Batardy/Cire Perdue/Bruxelles'. 34 x 39 x 21 THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Biche et chevreuil. Epreuve d'époque en bronze à patine noir verdâtre. Numérotée 2/7 et signée 'Th Van Rijswijck'. Cachet de fonderie 'Batardy/Cire Perdue/Bruxelles'. 34 x 39 x 21 THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Moeder hert met kalf. Brons, groen-zwarte patina. Genummerd 2/7 en getekend 'Th Van Rijswijck'. Gieterijstempel 'Batardy/Cire Perdue/Bruxelles'. 34 x 39 x 21

    • THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Three elephants. Bronze, brown patina. Sign
      Jun. 14, 2016

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Three elephants. Bronze, brown patina. Sign

      Est: €600 - €800

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Three elephants. Bronze, brown patina. Signed 'Th Van Rijswijck'. On marble base; 16 x 33 x 12 THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Drie olifanten. Brons, bruine patina. Getekend 'Th Van Rijswijck'. Op marmeren basis. 16 x 33 x 12 THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911-1958) Trois éléphants. Epreuve en bronze à patine brune. Signée 'Th Van Rijswijck'. Sur socle en marbre. 16 x 33 x 12

    • Thierry Jac. van Rijswijck (1911-1958) Een bronzen
      Apr. 23, 2013

      Thierry Jac. van Rijswijck (1911-1958) Een bronzen

      Est: €400 - €500

      Thierry Jac. van Rijswijck (1911-1958) Een bronzen sculptuur op een houten basement. 'De inspanning'. Gesigneerd. Afmetingen 33x56x22 cm.

      Vendu Rotterdam
    • THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Herten in
      Mar. 26, 2013

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Herten in

      Est: €800 - €1,000

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Herten in landschap. Sculpturaal schilderij op paneel. Getekend 'Th.Van Rijswijck'. Afmetingen: 120 x 140

    • THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Hert. Brons,
      Mar. 26, 2013

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Hert. Brons,

      Est: €2,500 - €3,750

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Hert. Brons, bruine patina. Getekend 'Th van Rijswijck'. Gieterij Batardy/Bruxelles. Gegoten volgens de verloren wastechniek. Afmetingen: 36 x 26.5 x 12

    • THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Panter. Brons,
      Mar. 26, 2013

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Panter. Brons,

      Est: €6,000 - €8,000

      THIERRY VAN RIJSWIJCK (1911 - 1958) Panter. Brons, bruine patina. Getekend 'Th van Rijswijck'. Gieterijstempel Batardy/Bruxelles. Gegoten volgens de verloren wastechniek. Afmetingen: 29 x 38 x 20

    • VAN RIJSWIJCK Thierry (1911-1958). L'effort en
      Jun. 13, 2012

      VAN RIJSWIJCK Thierry (1911-1958). L'effort en

      Est: €700 - €1,000

      VAN RIJSWIJCK Thierry (1911-1958). L'effort en bronze à patine brune. Signé Th. Van Ryswyck. Cachet H.T. 30/1/71. Ecole belge. (Illustré dans La sculpture en Belgique à partir de 1830 par Engelen et Marx, Louvain, 2006, p.3883). H.:28.5cm.

    • THIERRY VAN RIJSWIJCK 1911 - 1958 Belgian School
      May. 10, 2008

      THIERRY VAN RIJSWIJCK 1911 - 1958 Belgian School

      THIERRY VAN RIJSWIJCK 1911 - 1958 Belgian School GIRAFFE Sculpture "Sig. - 74 x 31,5 x 18 cm - Plaster - Terracotta coloured patina

      De Vuyst