Theodorus Gerardus Wilhelmus Stiphout Sold at Auction Prices

Painter, b. 1913 - d. 2002

    • Theo Stiphout (1913-2002) - De vos - stilleven
      Feb. 28, 2024

      Theo Stiphout (1913-2002) - De vos - stilleven

      Est: €700 - €1,000

      Theo Stiphout (1913-2002) De vos - stilleven gesigneerd en gedateerd 'Theo Stiphout 36_' (linksonder) olieverf op doek 60x50 cm (met lijst: 71x61 cm) Literatuur: C. Blotkamp Y. Koopmans (red.) Magie en zakelijkheid. Realistische schilderkunst in Nederland 1925-1945 Zwolle-Arnhem 1999 pp. 300-301 Conditie: craquelé, restauratiepatch (op de achterzijde), verder goed

    • Theo Stiphout (1913 - 2002) Huis aan laan
      Jun. 19, 2023

      Theo Stiphout (1913 - 2002) Huis aan laan

      Est: €200 - €400

      Olieverf op board, r.o. gesigneerd. A/B 40 x 50 / 43 x 53 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Theo Stiphout (1913-2002) Stille straat, gesigneerd r.o., oliever
      Apr. 25, 2023

      Theo Stiphout (1913-2002) Stille straat, gesigneerd r.o., oliever

      Est: €400 - €600

      Theo Stiphout (1913-2002) Stille straat, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 50,5 x 60,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Industrial New Objectivity of Theo Stiphout
      Jun. 07, 2021

      Industrial New Objectivity of Theo Stiphout

      Est: €1,500 - €2,500

      - STIPHOUT, Theo (Dutch 1913 - 2002). (View of an industrial complex), c. 1930s. Oil on canvas, signed 'Stiphout' (lower right); framed. Recently professionally cleaned, restored and revarnished, light imprint of the stretcher along the upper edge, in very good condition.

      Adams Amsterdam Auctions
    • THEO STIPHOUT (DUTCH, 1913-2002), STREET SCENE WITH FIGURES, OIL ON CANVAS; SIGNED AND DATED '34 LOWER RIGHT (Bad condition), 16" x 12" - 40.6 x 30.5 cm.
      Aug. 26, 2014

      THEO STIPHOUT (DUTCH, 1913-2002), STREET SCENE WITH FIGURES, OIL ON CANVAS; SIGNED AND DATED '34 LOWER RIGHT (Bad condition), 16" x 12" - 40.6 x 30.5 cm.

      THEO STIPHOUT (DUTCH, 1913-2002)STREET SCENE WITH FIGURESOIL ON CANVAS; SIGNED AND DATED '34 LOWER RIGHT (Bad condition)16" x 12" - 40.6 x 30.5 cm.Estimate: $200-300

      Waddington's
    • Theo Stiphout (1913-2002) Landschap bij het
      May. 29, 2013

      Theo Stiphout (1913-2002) Landschap bij het

      Est: €1,500 - €2,000

      Theo Stiphout (1913-2002) Landschap bij het Kurhaus te Scheveningen r.o. get. en '41 olieverf op paneel, 40x50 cm Tentoonstelling: 'Schilderku(n)st van Haagse School tot heden', Museum Scheveningen, 26 mei t/m 16 aug. 2000 Literatuur: S. de Clercq, M. Jonkman, Schilderku(n)st van Haagse School tot heden, Scheveningen 2000, p.26 afb. plaat 18 (dit boek wordt bij dit kavel geveild).

    • Theodorus Gerardus Wilhelmus (Theo) Stiphout
      Jun. 08, 2009

      Theodorus Gerardus Wilhelmus (Theo) Stiphout

      Est: €1,500 - €1,800

      Theodorus Gerardus Wilhelmus (Theo) Stiphout Hamburg 1913 - Den Haag 2002 Stilleven met glaswerk Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 45 x 60,5 cm.

      AAG Auctioneers
    • Theo Stiphout (1913-2002) 'Drie vierkanten'.
      May. 12, 2009

      Theo Stiphout (1913-2002) 'Drie vierkanten'.

      Est: €1,300 - €1,500

      Theo Stiphout (1913-2002) 'Drie vierkanten'. Gesigneerd en gedateerd '73. Verso etiket de Brug. Board 78x78 cm.

      Vendu Rotterdam
    • THEO STIPHOUT DUTCH 1913-2002
      Mar. 07, 2006

      THEO STIPHOUT DUTCH 1913-2002

      Est: €1,000 - €1,500

      IMPRESSIE I 59,5 x 59,5 cm signed and dated ´74 l.r. oil on board

      Mar. 07, 2006

      THEO STIPHOUT DUTCH 1913-2002

      Est: €1,000 - €1,500

      KOMPOSITIE III KOMPOSITIE III 59,5 59,5 cm. signed and dated ´74 l.r. oil on board

      Mar. 07, 2006

      THEO STIPHOUT DUTCH 1913-2002

      Est: €1,000 - €1,500

      FIGUUR I 59,5 x 59,5 cm. signed and dated 1975 on the reverse oil on board

      Mar. 07, 2006

      THEO STIPHOUT DUTCH 1913-2002

      Est: €1,000 - €1,500

      MOTIEF II 59,5 x 59,5 cm. signed and dated on the reverse ´75 oil on board

    • Theo Stiphout (Dutch, 1913-2002)
      Nov. 29, 2005

      Theo Stiphout (Dutch, 1913-2002)

      Est: €3,500 - €4,500

      Roof tops signed and dated 'Theo Stiphout-33' oil on canvas 61.5 x 51.5 cm.