Marcel Van Maele Sold at Auction Prices

b. 1931 - d. 2009

            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009)
              Dec. 07, 2023

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009)

              Est: €100 - €200

              Gebottelde gedichten (1977, 1981, 1992 and 2002). Series of four editions. Printed paper roll in glass bottles. Different sizes. Description FR Un lot de quatre éditions. Rouleaux de papier dans des bouteilles. Dimensions variables. Beschrijving NL Gebottelde gedichten (1977, 1981, 1992 en 2002). Reeks van vier edities. Bedrukt papierenrolletje in glassen flessen. Verschillende afmetingen.

              Dec. 05, 2023

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009)

              Est: €1,500 - €2,000

              Untitled, 1978. Assemblage of a chair, ropes and books, painted white. Signed with monogram and dated 'm.v.m. '78'. Description FR Sans titre, 1978. Assemblage d'une chaise, de cordes et de livres, peint en blanc. Signé de son monogramme et daté 'm.v.m. '78'. Beschrijving NL Zonder titel, 1978. Assemblage van stoel, touwen en boeken, wit beschilderd. Getekend met monogram en gedateerd 'm.v.m. '78'.

            • Marcel VAN MAELE (1931-2009), a lithograph Postcard, numbered 6/30 and monogrammed and bottled poems
              Nov. 26, 2023

              Marcel VAN MAELE (1931-2009), a lithograph Postcard, numbered 6/30 and monogrammed and bottled poems

              Est: €250 - €350

              Marcel VAN MAELE (1931-2009), a lithograph Postcard, numbered 6/30 and monogrammed and bottled poems Marcel VAN MAELE (1931-2009), lot van een lithografie Postcard, genummerd 6/30 en gemonogrammeerd en gebottelde gedichten

              Maison Jules Veilinghuis
              Jun. 15, 2023

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009)

              Est: €1,500 - €2,000

              Untitled (suitcase with books). Object, painted white. Monogrammed at bottom in black felt marker. Description FR Sans titre (valise avec livres). Objet, peint en blanc. Monogrammé en bas au feutre noir. Beschrijving NL Zonder titel (valies met boeken). Object, wit beschilderd. Gemonogrammeerd onderaan in zwarte viltsift.

              Jun. 15, 2023

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009)

              Est: €1,000 - €1,500

              'Dag - Nacht'. Oil on panel. Diptych. Both monogrammed in black marker on verso. Original frames. Description FR 'Dag - Nacht'. Huile sur panneau. Diptyque. Tous deux monogrammés au marqueur noir au verso. Encadrements d'origine. Beschrijving NL 'Dag - Nacht'. Olie op paneel. Tweeluik. Beide gemonogrammeerd in zwarte stift op verso. Originele kaders.

              Dec. 08, 2022

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009)

              Est: €200 - €300

              'van Gogh gezien door Chagall'. Offset. Monogrammed in pencil and numbered 57/70. Frame. Description FR 'van Gogh gezien door Chagall'. Offset. Monogrammé au crayon et numéroté 57/70. Cadre. Beschrijving NL 'van Gogh gezien door Chagall'. Offset. Gemonogrammeerd in potlood en genummerd 57/70. Kader.

            • VAN MAELE MARCEL
              Apr. 20, 2022

              VAN MAELE MARCEL

              Est: €200 - €400

              Composition

              Campo & Campo
            • Marcel Van Maele (1931-2009)
              Jun. 14, 2021

              Marcel Van Maele (1931-2009)

              Est: €100 - €200

              Marcel Van Maele (1931-2009) Collection of poetry books + multiple 'Gebottelde gedichten'. Verzameling dichtbundels + multipel 'Gebottelde gedichten'.

              Maison Jules Veilinghuis
            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple.
              Jun. 19, 2019

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple.

              Est: €250 - €350

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Hout, beschilderd. Gemonogrammeerd en gedateerd op verso in zwarte stift 'm.v.m./ 1977', genummerd 17/40, eigenhandig getiteld. 260 x 250 x 200 mm MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Bois peint. Monogrammé, daté, numéroté et titré. 260 x 250 x 200 mm MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Painted wood. Initials, dated, numbered and titled in black marker on the reverse. 260 x 250 x 200 mm

            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Hout, beschilderd. Gemon
              Dec. 12, 2018

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Hout, beschilderd. Gemon

              Est: €400 - €600

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Hout, beschilderd. Gemonogrammeerd en gedateerd op verso in zwarte stift 'm.v.m./ 1977', genummerd 17/40, eigenhandig getiteld. 260 x 250 x 200 mm MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Bois peint. Monogrammé, daté, numéroté et titré. 260 x 250 x 200 mm ENGLISH MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Een, twee, drie' (1977). Multiple. Painted wood. Initials, dated, numbered and titled in black marker on the reverse. 260 x 250 x 200 mm

              Mar. 22, 2018

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009)

              Est: €100 - €200

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Boekobject. Asse, Galerij De Ziener, 1994. In-fol. 22 gen.pp. Een van de 200 met de hand gen. ex., nr. 2. Bijgevoegd van dezelfde: 'Berichten'. Zeefdruk. Gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd. MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Objet livre. On y joint: 'Berichten'. Sérigraphie. MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Book object. One of the 200 copies. We join by the same: 'Berichten'. Screenprint. Initials, dated and numbered.

            • Marcel VAN MAELE (1931-2009)
              Jul. 02, 2017

              Marcel VAN MAELE (1931-2009)

              Est: €150 - €200

              Folder as work of art on itself. Signed & numbered. 19/ 200.

              Maison Jules Veilinghuis
            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Screenprint. Initials and numbered in pencil. Framed.
              Jun. 21, 2017

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Screenprint. Initials and numbered in pencil. Framed.

              Est: €100 - €200

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Screenprint. Initials and numbered in pencil. Framed. 'Dolle Mol'. Zeefdruk. Gemonogrammeerd 'M.V.M' en gen. 15/20. In kader. Sérigraphie. Monogrammée. Encadrée.

            • Marcel VAN MAELE (1931-2009), Lithography Post Card.
              May. 27, 2017

              Marcel VAN MAELE (1931-2009), Lithography Post Card.

              Est: €150 - €200

              Lithography Post Card. Numbered 6/30.

              Maison Jules Veilinghuis
            • Marcel VAN MAELE (1931-2009) , book on strongly water
              May. 27, 2017

              Marcel VAN MAELE (1931-2009) , book on strongly water

              Est: €100 - €200

              Book preserved on strongly water

              Maison Jules Veilinghuis
            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Screenprint. Initials and annotation in p
              Mar. 23, 2017

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Screenprint. Initials and annotation in p

              Est: €100 - €150

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Screenprint. Initials and annotation in pencil. 700 x 400 mm Description NL MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Tuintaferelen 88 Kalmthout - Kapellen'. Zeefdruk. Gemonogrammeerd in potlood 'm.v.m.' en met annotatie 'A.P.'. 700 x 400 mm Description FR MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Sérigraphie. Monogrammée et annotée. 700 x 400 mm

              Mar. 22, 2017

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009)

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Wat ziet u in het bos' Opbject in green painted wood. Dated and monogrammed on the reverse '77 m v m'. Numbered on the reverse 24/30. 26.5 x 39.5 x 13.5 MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Wat ziet u in het bos' Objet en bois peint vert. Daté et monogrammé au revers '77 m v m'. Numéroté 24/30. 26.5 x 39.5 x 13.5 MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Wat ziet u in het bos' Object in groen beschilderd hout. Gedateerd en gemonogrammeerd op verso '77 m v m'. Genummerd op verso 24/30. 26.5 x 39.5 x 13.5

            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Boekobject. Asse, Galerij De Zi
              Oct. 27, 2016

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Boekobject. Asse, Galerij De Zi

              Est: €100 - €200

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Boekobject. Asse, Galerij De Ziener, 1994. In-fol. 22 gen.pp. Een van de 200 met de hand gen. ex., nr. 58. Kaft licht onfris. MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Boekobject. Asse, Galerij De Ziener, 1994. In-fol. 22 gen.pp. Een van de 200 met de hand gen. ex., nr. 58. Kaft licht onfris. MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'M.v.M.’. Boekobject. Asse, Galerij De Ziener, 1994. In-fol. 22 gen.pp. Een van de 200 met de hand gen. ex., nr. 58. Kaft licht onfris.

            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Printed paper in bottle. Initials.
              Oct. 27, 2016

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Printed paper in bottle. Initials.

              Est: €100 - €150

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Printed paper in bottle. Initials. 130 x 50 mm MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Gebottelde gedichten' (1981). Bedrukt papier in fles. Gemonogrammeerd in zwarte stift 'm.v.m.'. 130 x 50 mm MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Papier dans une bouteille de verre. Monogrammé et numéroté. 130 x 50 mm

            • MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Printed paper in bottle. Initials. One of
              Oct. 27, 2016

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Printed paper in bottle. Initials. One of

              Est: €100 - €150

              MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Printed paper in bottle. Initials. One of the 500 copies. h.: 220 mm MARCEL VAN MAELE (1931-2009) 'Gebottelde gedichten' (1984). Bedrukt papier in fles. Gemonogrammeerd in zwarte stift 'm.v.m.'. Een van de 500 gen. ex., nr. 297. h.: 220 mm MARCEL VAN MAELE (1931-2009) Papier dans une bouteille de verre. Monogrammé et numéroté. h.: 220 mm

            • MARCEL VAN MAELE (1931 - 2009) 'Verzegeld VI'
              Jun. 13, 2013

              MARCEL VAN MAELE (1931 - 2009) 'Verzegeld VI'

              Est: €250 - €300

              MARCEL VAN MAELE (1931 - 2009) 'Verzegeld VI' (1993). Object. Gemonogrammeerd en getekend op verso 'm.v.m. '93'. Gemonteerd op plank. Dimensions : 227 x 152 mm

            • MARCEL VAN MAELE (1931 - 2009) 'Tekst achter
              Jun. 13, 2013

              MARCEL VAN MAELE (1931 - 2009) 'Tekst achter

              Est: €400 - €600

              MARCEL VAN MAELE (1931 - 2009) 'Tekst achter tralies I'. Object. Beschilderd en metaal. Gemonogrammeerd in potlood op verso 'm.v.m.' en getiteld in zwarte stift. Dimensions : 37 x 60 cm

            Auction Houses Selling Works by Marcel Van Maele