Willy van Riet Sold at Auction Prices

b. 1882 - d. 1927

    • VAN RIET WILLY (1882-1927)
      Oct. 24, 2023

      VAN RIET WILLY (1882-1927)

      Est: €250 - €400

      'Danseuse'

      Campo & Campo
    • VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een typisch t
      Jun. 24, 2023

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een typisch t

      Est: €600 - €800

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een typisch thema : "De dansles" - 32 x 40 getekend en met op verso een oud label early 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Willy Van Riet

      DVC
    • Tableaux Huile sur carton "Le raccommodage". Signé en bas à droite Will Van Riet et daté 1922. Ec
      Oct. 11, 2022

      Tableaux Huile sur carton "Le raccommodage". Signé en bas à droite Will Van Riet et daté 1922. Ec

      Est: €400 - €600

      Tableaux Huile sur carton "Le raccommodage". Signé en bas à droite Will Van Riet et daté 1922. Ecole belge. Dim.:+/-30x22,5cm. VAN RIET Willy (1882 - 1927)

    • WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Jun. 08, 2022

      WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Est: €600 - €800

      Still life with peonies with a chinoiserie background. Canvas. Signed 'Will. Van Riet.'. Description FR Nature morte avec des pivoines sur fond de chinoiserie. Toile. Signée 'Will. Van Riet.'. Beschrijving NL Stilleven met pioenrozen op chinoiserie achtergrond. Doek. Getekend 'Will. Van Riet.'.

    • VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op doek : "Stilleven met haringen op een bord" - 4
      Dec. 04, 2021

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op doek : "Stilleven met haringen op een bord" - 4

      Est: €400 - €700

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op doek : "Stilleven met haringen op een bord" - 46 x 65 getekend early 20th Cent. oil on canvas - signed Willy Van Riet

      DVC
    • WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Jun. 15, 2021

      WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Est: €600 - €800

      Still life with flowers and Japanese cabinet. Canvas. Signed 'Will. van Riet'. Description FR Nature morte avec pot à fleurs et cabinet à poser japonais. Toile. Signée 'Will. van Riet'. Beschrijving NL Stilleven met bloemen en Japans kabinetkastje. Doek. Getekend 'Will. van Riet'.

    • VAN RIET WILLY
      Apr. 27, 2021

      VAN RIET WILLY

      Est: €1,000 - €1,500

      'Naakten kleden'

      Campo & Campo
    • WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Feb. 18, 2021

      WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Est: €300 - €400

      Still life with flowers. Canvas. Signed 'Will.Van Riet'. In frame behind glass. Description FR Nature morte aux fleurs. Toile. Signée 'Will.Van Riet'. Dans un cadre sous verre protecteur. Beschrijving NL Stilleven met bloemen. Doek. Getekend 'Will.Van Riet'. In kader achter glas.

    • WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Dec. 09, 2020

      WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Est: €300 - €400

      Plum twig. Panel. Signed and dated 'Will.Van Riet/ 1923'. French title on the reverse. Description FR Branche de pruneau, 1923. Panneau. Signé et daté 'Will.Van Riet/ 1923'. Titre au revers. Beschrijving NL Pruimentwijg, 1923. Paneel. Getekend en gedateerd 'Will.Van Riet/ 1923'. Franse titel op verso.

    • WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Dec. 09, 2020

      WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Est: €500 - €600

      Lady with umbrella on the heather, 1925. Panel. Signed and dated 'Will. van Riet/ 1925'. Description FR Dame au parasol au pré, 1925. Panneau. Signé et daté 'Will. van Riet/ 1925'. Beschrijving NL Dame met parasol op de heide, 1925. Paneel. Getekend en gedateerd 'Will. van Riet/ 1925'.

    • VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een typisch thema : "Ballerina" - 33
      Jul. 13, 2020

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een typisch thema : "Ballerina" - 33

      Est: €250 - €350

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een typisch thema : "Ballerina" - 33 x 22 getekend||early 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Willy Van Riet

      DVC
    • early 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Willy Van Riet
      Oct. 05, 2019

      early 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Willy Van Riet

      Est: €150 - €250

      early 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Willy Van Riet VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel : "Kinderen in de haven" - 27 x 21 getekend

      DVC
    • *WILLY VAN RIET (1882-1927) Interieur met vrouw op canapé, 1921.
      Jun. 18, 2019

      *WILLY VAN RIET (1882-1927) Interieur met vrouw op canapé, 1921.

      Est: €1,200 - €1,500

      *WILLY VAN RIET (1882-1927) Interieur met vrouw op canapé, 1921. Doek. Getekend en gedateerd 'Wil.Van Riet/1921'. 103 x 89 cm *WILLY VAN RIET (1882-1927) Jeune femme au canapé, 1921. Toile. Signée et datée 'Wil.Van Riet/1921'. 103 x 89 cm *WILLY VAN RIET (1882-1927) Woman on daybed, 1921. Canvas. Signed and dated 'Wil.Van Riet/1921'. 103 x 89 cm

    • VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel : "Kinderen in de haven" - 27 x 21 getekend
      Mar. 30, 2019

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel : "Kinderen in de haven" - 27 x 21 getekend

      Est: €200 - €300

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel : "Kinderen in de haven" - 27 x 21 getekend early 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Willy Van Riet

      DVC
    • *WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Mar. 19, 2019

      *WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Est: €1,000 - €1,500

      *WILLY VAN RIET (1882-1927) 'Méditation' (1927) Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'Will Van Riet.1927'. In kader achter glas. 37.8 x 46.2 *WILLY VAN RIET (1882-1927) 'Méditation' (1927) Panneau (acajou). Signé et daté 'Will Van Riet.1927'. Dans un cadre sous verre protecteur. 37.8 x 46.2 *WILLY VAN RIET (1882-1927) 'Méditation' (1927) Panel (mahogany). Getekend en gedateerd 'Will Van Riet.1927'. Framed behind glass. 37.8 x 46.2

    • 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Willy Van Riet
      Feb. 09, 2019

      20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Willy Van Riet

      Est: €700 - €1,000

      20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Willy Van Riet VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op doek : "Mijmerende vrouw" - 56 x 71 getekend

      DVC
    • VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een genrethema met ball
      Oct. 27, 2018

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een genrethema met ball

      Est: €1,000 - €1,200

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een genrethema met ballerina's : "De dansles" - 31 x 40 getekend early 20th Cent. oil on panel - signed Willy Van Riet

      DVC
    • WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Oct. 27, 2015

      WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Beschrijving NL Vrouw in interieur. Paneel. Getekend 'Will.van Riet.'. 26.5 x 19 Description FR Femme dans un intérieur. Panneau. Signé 'Will.van Riet.'. 26.5 x 19 Description EN Woman in interior. Panel. Signed 'Will.van Riet'. 26.5 x 19

    • WILLY VAN RIET (1882-1927)
      Oct. 27, 2015

      WILLY VAN RIET (1882-1927)

      Beschrijving NL Naakt, zijwaarts gekeerd. Paneel. Getekend 'Will.Van Riet'. 41.5 x 30 Description FR Nu, tourné de côté. Panneau. Signé 'Will.Van Riet'. 41.5 x 30 Description EN Nude, turned sideways. Panel. Signed 'Will.Van Riet'. 41.5 x 30

    • WILLY VAN RIET (1882 - 1927) Venlandschap. Board.
      Mar. 26, 2013

      WILLY VAN RIET (1882 - 1927) Venlandschap. Board.

      WILLY VAN RIET (1882 - 1927) Venlandschap. Board. Getekend 'Wil van Riet'. Bijgevoegd: Henri Desmeth, Heidegzicht. Paneel (mahonie). Getekend 'H. Desmeth'. Paneelmakersmerk op verso. 21 x 27 Afmetingen: 16 x 24

    • VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op
      Mar. 20, 2012

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) olieverfschilderij op paneel met een aantrekkelijk en fijnuitgewerkt thema : 'De dansles' - 32 x 40 getekend en met oud tentoonstellingsetiket op verso

      DVC
    • Willy Van Riet (1882-1927) Huile sur panneau:
      Nov. 15, 2011

      Willy Van Riet (1882-1927) Huile sur panneau:

      Est: €250 - €350

      Willy Van Riet (1882-1927) Huile sur panneau: "Déjeuner". Signée: Will. Van Riet. Dimensions : 24 x 32

      Horta
    • VAN RIET WILLY (1882 - 1927) 'Groene vaas'. Olie
      Mar. 23, 2010

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) 'Groene vaas'. Olie

      Est: €500 - €700

      VAN RIET WILLY (1882 - 1927) 'Groene vaas'. Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. . 70 x 50 cm

      Campo & Campo