Hilde Van Sumere Sold at Auction Prices

b. 1932 - d. 2013

          • Hilde Van Sumere (1932-2013), 'Weerspiegeling', plexi on a black marble base, H 20 cm (total)
            May. 28, 2024

            Hilde Van Sumere (1932-2013), 'Weerspiegeling', plexi on a black marble base, H 20 cm (total)

            Est: €1,500 - €1,800

            § Hilde Van Sumere (1932-2013), 'Weerspiegeling', plexi on a black marble base, H 20 cm (total) Signed on the plexi 'H.V.S.' Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

            Carlo Bonte Auctions
          • Hilde Van Sumere (1932-2013), set of three Carrara marble sculptures, H 35 - 36 cm
            May. 28, 2024

            Hilde Van Sumere (1932-2013), set of three Carrara marble sculptures, H 35 - 36 cm

            Est: €4,000 - €6,000

            § Hilde Van Sumere (1932-2013), set of three Carrara marble sculptures, H 35 - 36 cm Two of three pieces signed. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

            Carlo Bonte Auctions
          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Meditatie VI
            May. 27, 2024

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Meditatie VI

            Est: €1,400 - €1,800

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Meditatie VI 1994 Maquette en bois peint Beschilderd houten model Painted wooden model 27 x 25 x 23,5 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Driehoeken in evolutie
            May. 27, 2024

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Driehoeken in evolutie

            Est: €1,000 - €1,500

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Driehoeken in evolutie 1981 Maquette en bois peint Beschilderd houten model Painted wooden model 17 x 28 x 20 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Lotus 1
            May. 27, 2024

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Lotus 1

            Est: €1,200 - €1,500

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Lotus 1 2002 Broche en argent Six exemplaires Zilveren sierspeld Zes exemplaren Silver brooch Six pieces 4,5 x 5 x 0,1 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Tafellotus 1
            May. 27, 2024

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Tafellotus 1

            Est: €7,000 - €9,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Tafellotus 1 1995 Marbre de Carrare Carraramarmer Carrara marble 30 x 30 x 10 cm

          • Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Knipoog' Carrara marble. (L:7,5 x W:16 x H:28,5 cm)
            May. 08, 2024

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Knipoog' Carrara marble. (L:7,5 x W:16 x H:28,5 cm)

            Est: €2,000 - €3,000

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Knipoog' Carrara marble.  Signed on the underside of the top piece. Literature: Hilde Van Sumere, R. H. Marijnissen & H. Moons, Stichting Kunstboek, p. 182 Condition report: - Small chip to the rim.  - Small chip to the tip of the triangle in the centre of the sculpture.  Otherwise in good condition.  Dimensions: (L:7,5 x W:16 x H:28,5 cm)

            Flanders Auctions
          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013)
            Apr. 23, 2024

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013)

            Est: €300 - €400

            Statue, 1978. Bronze, brown-polished. Signed with monogram 'H.V.S'. Traces of wear. Description FR Sans titre, 1978. Epreuve en bronze poli or brun. Signée du monogramme 'H.V.S.'. Traces d'usure. Beschrijving NL Ligbeeldje, 1978. Brons, bruingepolijst. Getekend met monogram 'H.V.S'. Slijtagesporen.

          • VAN SUMERE HILDE
            Mar. 23, 2024

            VAN SUMERE HILDE

            Est: €30 - €100

            'Genesis II, leven van vogels en vissen'

            Campo & Campo
          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Wederkerend III
            Dec. 10, 2023

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Wederkerend III

            Est: €2,500 - €3,500

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Wederkerend III 1975 Signé et numéroté 1/6 en bas Marbre de Carrare Getekend en genummerd 1/6 onderaan Carrara marmer Signed and numbered 1/6 at bottom Carrara marble 28 x 16 x 6,5 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932 - 2013)
            Jun. 12, 2023

            HILDE VAN SUMERE (1932 - 2013)

            Est: €1,500 - €2,000

            Hilde VAN SUMERE (1932 - 2013) Untitled in Carrara marble, signed and numbered 5/6 (a small chip on the back) H: 28 cm with base W: 15.5 cm

            Haynault
          • Hilde Van Sumere - Construction in plexi II (1992)
            Jun. 10, 2023

            Hilde Van Sumere - Construction in plexi II (1992)

            Est: €1,700 - €2,400

            Sculpture - Two-part - Plexi glass - Unique

            De Vuyst
          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Râ
            Apr. 23, 2023

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Râ

            Est: €2,000 - €3,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Râ 1977 Signé et numéroté 4/6. Pendentif en argent. Getekend en genummerd 4/6. Zilveren hanger. Signed and numbered 4/6. Silver pendant. 10,6 x 8 x 0,4 cm

            Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Lotus 1, 2002 Broche en argent. 6 exemplaires.
            Dec. 04, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Lotus 1, 2002 Broche en argent. 6 exemplaires.

            Est: €1,000 - €1,500

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Lotus 1, 2002 Broche en argent. 6 exemplaires. Zilveren sierspeld. 6 exemplaren. 4,5 x 5 x 0,1 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Sans titre, 2008 Marbre de Carrare. Projet. Pi
            Dec. 04, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Sans titre, 2008 Marbre de Carrare. Projet. Pi

            Est: €2,000 - €3,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Sans titre, 2008 Marbre de Carrare. Projet. Pièce unique. Carraramarmer. Project. Enig exemplaar. Diam: 19 cm H: 10 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Driehoek in beweging, 1978 Bois peint. Maquett
            Dec. 04, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Driehoek in beweging, 1978 Bois peint. Maquett

            Est: €2,000 - €3,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Driehoek in beweging, 1978 Bois peint. Maquette originale. Projet pour l’œuvre de la station de métro “Ossegem” (collection STIB, Bruxelles). Geschilderd hout. Origineel schaalmodel. Project voor het werk van het metrostation “Ossegem” (collectie MIVB, Brussel). H: 62,5 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Diagonaal in vierkant, 1995 Bois peint. Maquet
            Dec. 04, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Diagonaal in vierkant, 1995 Bois peint. Maquet

            Est: €1,200 - €1,500

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Diagonaal in vierkant, 1995 Bois peint. Maquette originale. Geschilderd hout. Originele schaalmodel. 26 x 26 x 7 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Cirkel en twee driehoeken, 1978 Bois peint. Ma
            Dec. 04, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Cirkel en twee driehoeken, 1978 Bois peint. Ma

            Est: €1,200 - €1,500

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Cirkel en twee driehoeken, 1978 Bois peint. Maquette originale. Geschilderd hout. Originele schaalmodel. H: 21,5 cm

          • VAN SUMERE HILDE(1932-2013)
            Oct. 25, 2022

            VAN SUMERE HILDE(1932-2013)

            Est: €2,000 - €3,000

            'Beweging in het vierkant'

            Campo & Campo
          • Frans CLAES (1935) 'Paar' bronze, 1976. (W: 13,5 x H: 22 cm)
            Sep. 22, 2022

            Frans CLAES (1935) 'Paar' bronze, 1976. (W: 13,5 x H: 22 cm)

            Est: €800 - €1,200

            Frans CLAES (1935) 'Paar' bronze, 1976. Not signed.  Dimensions: (W: 13,5 x H: 22 cm)

            Flanders Auctions
          • Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Sculpture' white Carrara marble. (L: 7,5 x W: 18,5 x H: 32 cm)
            Sep. 22, 2022

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Sculpture' white Carrara marble. (L: 7,5 x W: 18,5 x H: 32 cm)

            Est: €800 - €1,200

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Sculpture' white Carrara marble. Signed. 3/6.  Condition: The statue has 2 chips to the marble.  Dimensions: (L: 7,5 x W: 18,5 x H: 32 cm)

            Flanders Auctions
          • HILDE VAN SUMERE - (1932-2013)
            Jun. 13, 2022

            HILDE VAN SUMERE - (1932-2013)

            Est: €4,000 - €6,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Bas-relief, 1973 Marbre de Carrare. Carraramarmer. 60 x 80 x 20 cm Bibliographie / Bibliografie: Hilde Van Sumere, Catalogue Raisonné, Stichting Kunstboek, 2005, p. 163 n°43

            Jun. 13, 2022

            Est: €2,600 - €2,800

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Arabesk, 1968 Plâtre patiné brun‐vert. Pièce unique. Bruin‐groen gepatineerd gips. Uniek stuk. 30 x 40 x 26 cm Bibliographie / Bibliografie: Hilde Van Sumere, Catalogue Raisonné, 2005, p. 160 n°19 (exemplaire en bronze)

            Jun. 13, 2022

            Est: €2,800 - €3,200

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Driehoeken in evolutie, 1981 Bronze poli. Maquette. Tirage unique. Gepolijste brons. Schaalmodel. Uniek stuk. 17 x 28 x 20 cm Bibliographie / Bibliografie: Hilde Van Sumere, Catalogue Raisonné, 2005, p. 183 n°180.

            Jun. 13, 2022

            Est: €800 - €1,200

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Ritme in het licht Bois peint. Maquette. Pièce unique. Geschilderd hout. Schaalmodel. Uniek stuk. 30,5 x 23 x 10 cm

            Jun. 13, 2022

            Est: €600 - €800

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Ritme in het licht Bois peint. Maquette. Pièce unique. Geschilderd hout. Schaalmodel. Uniek stuk. 18 x 15 x 8 cm

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Weerspiegeling, 2002
            Jun. 13, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Weerspiegeling, 2002

            Est: €2,000 - €3,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Weerspiegeling, 2002 Plexiglas et socle en plexiglas noir. Tirage de 6 exemplaires et EA. Plexiglas en sokkel in zwart plexiglas. Oplage van 6 en EA. 16 x 23 x 20 cm Bibliographie / Bibliografie: Hilde Van Sumere, Catalogue Raisonné, Stichting Kunstboek, 2005, p. 211 n°395.

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Gebundeld verlangen, 1975
            Jun. 13, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Gebundeld verlangen, 1975

            Est: €2,800 - €3,200

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Gebundeld verlangen, 1975 Marbre de Carrare. Carraramarmer. 35 x 25 x 20 cm Bibliographie / Bibliografie: Hilde Van Sumere, Catalogue Raisonné, Stichting Kunstboek, 2005, p. 168 n°75.

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Kristal I, 1973
            Jun. 13, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Kristal I, 1973

            Est: €2,000 - €3,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Kristal I, 1973 Plexiglas et socle en marbre noir. Tirage de 30 exemplaires. Plexiglas en zwart marmeren sokkel. Oplage van 30. 28 x 19 x 19 cm (sans socle) Bibliographie / Bibliografie: Hilde Van Sumere, Catalogue Raisonné, Stichting Kunstboek, 2005, p. 164 n°51.

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Compositie in de ruimte I, 1967
            Jun. 13, 2022

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Compositie in de ruimte I, 1967

            Est: €2,600 - €2,800

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Compositie in de ruimte I, 1967 Plâtre. Deux exemplaires. Gips. Unieke stuk. 167 x 38 x 16 cm Bibliographie / Bibliografie: Hilde Van Sumere, Catalogue Raisonné, Stichting Kunstboek, 2005, p. 159, n°14.

          • Van Sumere Hilde - Circle with rhythmic bars (1974)
            Mar. 12, 2022

            Van Sumere Hilde - Circle with rhythmic bars (1974)

            Est: €8,500 - €12,000

            Sculpture - White carrara marble - Sig. 1974 -

            De Vuyst
          • Hilde VAN SUMERE (1932-2013)
            Feb. 27, 2022

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013)

            Est: €3,000 - €5,000

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013) C.R. 210 'Hommage aan Pietrasanta' Carrara marble, signed. C.R. 210 'Hommage aan Pietrasanta' Carrara marmer, getekend.

            Maison Jules Veilinghuis
            Feb. 27, 2022

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013)

            Est: €3,000 - €5,000

            Hilde VAN SUMERE (1932-2013) C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marble, signed. C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marmer, getekend.

            Maison Jules Veilinghuis
            Dec. 09, 2021

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013)

            Est: €200 - €300

            'Kruisweg', 1989. Portfolio with 14 screenprints. In orig. linen box. Description FR 'Kruisweg', 1989. Suite de 14 sérigraphies. Un des 50 ex., nr. 4. Box en toile. Beschrijving NL 'Kruisweg', 1989. Kunstmap met 14 zeefdrukken. Een van de 50 gen. ex., nr. 4. In origineel linnen box.

          • VAN SUMERE HILDE
            Oct. 30, 2021

            VAN SUMERE HILDE

            Est: €30 - €100

            Composition

            Campo & Campo
          • Hilde Van sumere (1932-2013) : Sculpture, circa 1975, marbre blanc, forme g
            Mar. 29, 2021

            Hilde Van sumere (1932-2013) : Sculpture, circa 1975, marbre blanc, forme g

            Est: €2,500 - €2,800

            Hilde Van sumere (1932-2013) : Sculpture, circa 1975, marbre blanc, forme géométrique sur axe, signature gravée, dim: 34,6 x 21,2 x 7,5 cm

            Salle de Ventes Saint-Job
          • Van Sumere Hilde - Circle with rhytmic bars (1974)
            Mar. 06, 2021

            Van Sumere Hilde - Circle with rhytmic bars (1974)

            Est: €5,000 - €7,000

            Sculpture - White Carrara-marble - Sig. 1974

            De Vuyst
          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Germoeder. Bois peint. Signé sous l
            Feb. 07, 2021

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Germoeder. Bois peint. Signé sous l

            Est: €800 - €1,200

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Germoeder. Bois peint. Signé sous la base. CR 138 Geschilderd hout. Handgetekend onder de basis. CR 138 25 x 12 x 12 cm

            Oct. 14, 2020

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013)

            Est: €300 - €400

            Untitled. Carrara marble. Chipped. Description FR Sans titre. Marbre de Carrara. Eclats. Beschrijving NL Sculptuur. Carrara marmer. Scherven.

            Oct. 14, 2020

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013)

            Est: €2,000 - €2,500

            Untitled, 1976. Carrara marble. Signed and dated 'H. van Sumere/ 76'. Description FR Sans titre, 1976. Marbre blanc de Carrara. Signé et daté 'H. van Sumere/ 76'. Provenance: monsieur Breugelmans, diamantaire et président du club privé V.E.C.U. à Anvers dans les années 70. Beschrijving NL Zonder titel, 1976. Carrara marmer. Getekend en gedateerd 'H. van Sumere/ 76'. Herkomst: de heer Breugelmans, diamantair en voorzitter prive-club V.E.C.U. in Antwerpen in de jaren '70

          • Van Sumere Hilde (1932 - 2013) Belgium - Het onverwachte (The Unexpected) (2004)
            Sep. 26, 2020

            Van Sumere Hilde (1932 - 2013) Belgium - Het onverwachte (The Unexpected) (2004)

            Est: €2,800 - €4,000

            Sculpture - White marble - On a marble base - 1 of 3 E.A. next to edition of 20 numbered copies

            De Vuyst
          • Van Sumere Hilde (1932 - 2013) Belgium - Constructie in plexi II (1992)
            Sep. 26, 2020

            Van Sumere Hilde (1932 - 2013) Belgium - Constructie in plexi II (1992)

            Est: €1,700 - €2,400

            Sculpture - 2 parts - Plexiglass - Unique

            De Vuyst
          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Projet, 1979
            Nov. 24, 2019

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Projet, 1979

            Est: €800 - €1,200

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Projet, 1979 Maquette originale en bois peint. Originele maquette in geschilderd hout. H: 40 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privé collectie

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Projet, 2000
            Nov. 24, 2019

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Projet, 2000

            Est: €800 - €1,200

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Projet, 2000 Ensemble de trois petites maquettes en bois peint. Reeks van drie kleine maquetten in geschilderd hout. H: 29,5 - 30 - 33 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privé collectie

          • Hilde van Sumere (1932-2013)
            Oct. 16, 2019

            Hilde van Sumere (1932-2013)

            Est: €1,500 - €2,000

            Hilde van Sumere (1932-2013), Spiraal, signed with initials 'HvS. ' (on the base), bronze, three parts assembled on a stone base, 15x18x12 cm (incl. base)), Executed in 1967.

          • HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Sans titre, 1992.
            Dec. 18, 2018

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) - Sans titre, 1992.

            Est: €30 - €50

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Sans titre, 1992. Sérigraphie en couleurs sur vélin d’Arches. Signée, datée et numérotée 4/90. Kleurenzeefdruk op vellum van Bogen. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 4/90. 28,5 x 38,5 cm

            Mar. 20, 2018

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013)

            Est: €2,000 - €3,000

            HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Halssnoer met abstract motief. Geel goud, 118 g. Gemonogrammeerd 'H.V.S' en genummerd 1/1'. In origineel etui. Diam.: 6 HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Collier à motif abstrait. Or jaune, 118 g. Monogrammé 'H.V.S et numéroté 1/1. Dans son étui d'origine. Diam.: 6 HILDE VAN SUMERE (1932-2013) Necklace. Yellow gold, 118 g. Monogrammed and dated 'H.V.S.1/1'. In original case. Diam.: 6

          • VAN SUMERE HILDE (1932 - 2013) sculptuur in plexiglas getiteld Kristal I - hoogte: 27,7 cm getekend en te dateren in 1973
            May. 13, 2017

            VAN SUMERE HILDE (1932 - 2013) sculptuur in plexiglas getiteld Kristal I - hoogte: 27,7 cm getekend en te dateren in 1973

            Est: €1,000 - €2,000

            sculpture in plexiglass - titled and signed and to be dated in 1973

            DVC