Jan Vanriet Sold at Auction Prices

Painter, Illustrator

      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 05, 2023

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €1,000 - €1,500

        'Leda en de Zwaan', 1971. Oil on canvas. Signed and dated 'Vanriet 71'. Description FR 'Leda en de Zwaan', 1971. Huile sur toile. Signée et datée 'Vanriet 71'. Beschrijving NL 'Leda en de Zwaan', 1971. Olie op doek. Getekend en gedateerd 'Vanriet 71'.

      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 28, 2023

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        Lemon

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 28, 2023

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        Three men

        Campo & Campo
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €100 - €160

        Zwarte man in pick-up 1987 Originele aquarel, 40 x 25 cm, gesigneerd en gedateerd in potlood. Ontwerp voor een boekcover van een Congoroman van Jef Geeraerts, niet uitgevoerd. Op een dik vel papier (66 x 51 cm)

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948) - Walschap, Gerard
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948) - Walschap, Gerard

        Est: €120 - €200

        Zwart en wit Originele aquarel (200 x 200 mm) van Jan Vanriet voor de kaft van het boek 'Zwart en Wit' van Gerard Walschap. Getekend in potlood door Vanriet en met zijn stempel links boven. Op een groot vel tekenpapier (56 x 38 cm) Gebruikt voor de vijfde druk bij Manteau in 1984

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €100 - €200

        Querido Hermano 1988 Collage en originele aquarel, 43 x 27 cm, gesigneerd en gedateerd. Deze aquarel werd de cover van de roman 'Querido Hermano' van Walter Van den Broeck. Dit boek is bijgevoegd, gesigneerd door de illustrator

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €120 - €200

        Aquarel Collage en originele aquarel, 29,5 x 18,5 cm, kerkgebouw in twee stukken met centraal ter hoogte van de rozet een vrouwentepel. De kerk is een tekening op bruin kraftpapier, in twee gescheurd. Gesigneerd in potlood. Opgekleefd op een vel dik papier (70 x 50 cm)

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €100 - €200

        Aangewaaid 1986 Originele aquarel, 31 x 20 cm, gesigneerd en gedateerd. Deze aquarel werd de cover van de roman 'Aangewaaid' van Walter Van den Broeck. Dit boek is bijgevoegd, gesigneerd door de illustrator

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET JAN
        May. 13, 2023

        VANRIET JAN

        Est: €40 - €60

        'Ter gelegenheid 50 jaar kindervreugd'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        May. 13, 2023

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        Nude

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Apr. 18, 2023

        VANRIET JAN

        Est: €300 - €500

        'Nevada'

        Campo & Campo
      • Jan Vanriet
        Mar. 04, 2023

        Jan Vanriet

        Est: €500 - €800

        Jan Vanriet (Jan Louis Lucien Vanriet) 1948 Antwerpen - "Chambres pour voyageurs" - Öl/Lwd. 140 x 180 cm. Sign. und dat. r. u.: vanriet (19)74. Auf der Rückseite sign., dat. und betit. l. o.: Jan Vanriet 1974 / "Chambres pour voyageurs". Kleine Fehlstellen der Farbe. Minim. Dellen. Etwas angeschmutzt.

      • VANRIET JAN
        Dec. 10, 2022

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        character

        Campo & Campo
      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 09, 2022

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €600 - €800

        'Der arbeitlose Dante/ Ordure canaille', 1991. Pencil, watercolour, gouache, linocut. Signed and dated in pencil. Frame. Description FR 'Der arbeitlose Dante/ Ordure canaille', 1991. Crayon, aquarelle, gouache, linogravure. Signé et daté au crayon. Cadre. Beschrijving NL 'Der arbeitlose Dante/ Ordure canaille', 1991. Potlood, aquarel, gouache, linosnede. Getekend en gedateerd in potlood. Kader.

      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 09, 2022

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €300 - €400

        'Le bateau coule, qu'on sauve les gitanes', 1987. Pencil, gouache. Signed and dated in pencil. Self-titled. Frame. We join by the same: Nude in landscape, 1973. Lithograph. A set of two. Signed and dated in pencil. Both under plexi. A little moisture damage in the margin. Tot.: 3 ex. Description FR 'Le bateau coule, qu'on sauve les gitanes', 1987. Crayon, gouache Signé et daté au crayon Auto-intitulé Cadre. On joint du même: Nu dans un paysage, 1973. Lithographie. Lot de deux. Signées et datées au crayon. Les deux sous plexi. Un peu d'humidité dans la marge. Tot.: 3 ex. Beschrijving NL 'Le bateau coule, qu'on sauve les gitanes', 1987. Potlood, gouache. Getekend en gedateerd in potlood. Eigenhandig getiteld. Kader. Bijgevoegd van dezelfde: Naakt in landschap, 1973. Litho. Een lot van twee. Getekend en gedateerd in potlood. Beide onder plexi. Een weinig vochtschade in de marge. Tot.: 3 ex.

      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 06, 2022

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €500 - €600

        'Babel', 2004-2005. Canvas. Signed and dated on stretcher. Description FR 'Babel', 2004-2005. Toile. Signée et datée sur le châssis. Beschrijving NL 'Babel', 2004-2005. Doek. Getekend en gedateerd op spieraam.

      • Jan VANRIET (1948)
        Nov. 27, 2022

        Jan VANRIET (1948)

        Est: €600 - €800

        Jan VANRIET (1948) Woman with bird. Oil on canvas, signed and dated '69. Vrouw met vogel. Olie op doek, getekend en gedateerd '69.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan VANRIET (1948)
        Nov. 27, 2022

        Jan VANRIET (1948)

        Est: €2,500 - €3,000

        Jan VANRIET (1948) Partie de campagne. Acryl en aquarel op papier, getekend en gedateerd '62. Partie de campagne. Acrylic and watercolor on paper, signed and dated '62.

        Maison Jules Veilinghuis
        Nov. 07, 2022

        Est: €150 - €180

        Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre "Waktersbloem", signé en bas à droite, daté 1974, dim : 43 x 69 cm

        Salle de Ventes Saint-Job
      • VANRIET JAN(1948-)
        Oct. 25, 2022

        VANRIET JAN(1948-)

        Est: €300 - €500

        'Vélomoteur'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN(1948-)
        Oct. 25, 2022

        VANRIET JAN(1948-)

        Est: €1,000 - €1,500

        Prayer for Coch

        Campo & Campo
        Oct. 16, 2022

        Est: €150 - €250

        VANRIET JAN (° 1948) aquarel : "Het matrozenpak" - 50 x 70 getekend en gedateerd 1979 20th Cent. Belgian aquarelle - signed Jan Vanriet and dated 1979

        DVC
      • VANRIET Jan (1948) - Acrylique sur toile "Figuur op blaauw". Signé au dos sur le châssis Jan Vanriet, titré et daté 1993. Voir au dos une étiquette Link Kunstpromotie. Ecole belge. Dim.:+/-172,5x140cm
        Sep. 07, 2022

        VANRIET Jan (1948) - Acrylique sur toile "Figuur op blaauw". Signé au dos sur le châssis Jan Vanriet, titré et daté 1993. Voir au dos une étiquette Link Kunstpromotie. Ecole belge. Dim.:+/-172,5x140cm

        Est: €1,200 - €1,800

        Acrylique sur toile "Figuur op blaauw". Signé au dos sur le châssis Jan Vanriet, titré et daté 1993. Voir au dos une étiquette Link Kunstpromotie. Ecole belge. Dim.:+/-172,5x140cm.

      • Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre "Waktersbloem", signé en
        Sep. 05, 2022

        Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre "Waktersbloem", signé en

        Est: €150 - €180

        Salle de Ventes Saint-Job
      • Jan Vanriet
        Jun. 25, 2022

        Jan Vanriet

        Est: €1,000 - €2,000

      • JAN VANRIET (°1948)
        Jun. 09, 2022

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €300 - €350

        'Maria Lecina', 1977. Aquarel en potlood. Getekend en gedateerd in potlood. Met eigenhandig geschreven vier-regelig vers. Originele tekening gebruikt op p. 94 van de uitgave (Antwerpen, Uitgeverij Lotus, 1977). Kader. Bijgevoegd: orig. uitgave. En: Nic van Bruggen/ Jan Vanriet - Odalisken. (Antwerpen, 1981). Een van de 100 met de hand gen. ex., nr. 9. Met drie orig. etsen. Met orig. tekening op eerste blanco schutblad. In blauw linnen schuifdoos. En: Hugo Claus/ Jan Vanriet - Het teken van de hamster. (Antwerpen, Uitgeverij Lotus, 1979). Een van de 100 met de hand gen. ex., nr. 4. Met twee etsen (ingekaderd). Description FR 'Maria Lecina', 1977. Aquarel en potlood. Getekend en gedateerd in potlood. Met eigenhandig geschreven vier-regelig vers. Originele tekening gebruikt op p. 94 van de uitgave (Antwerpen, Uitgeverij Lotus, 1977). Kader. Bijgevoegd: orig. uitgave. En: Nic van Bruggen/ Jan Vanriet - Odalisken. (Antwerpen, 1981). Een van de 100 met de hand gen. ex., nr. 9. Met drie orig. etsen. Met orig. tekening op eerste blanco schutblad. In blauw linnen schuifdoos. En: Hugo Claus/ Jan Vanriet - Het teken van de hamster. (Antwerpen, Uitgeverij Lotus, 1979). Een van de 100 met de hand gen. ex., nr. 4. Met twee etsen (ingekaderd). Beschrijving NL 'Maria Lecina', 1977. Aquarel en potlood. Getekend en gedateerd in potlood. Met eigenhandig geschreven vier-regelig vers. Originele tekening gebruikt op p. 94 van de uitgave (Antwerpen, Uitgeverij Lotus, 1977). Kader. Bijgevoegd: orig. uitgave. En: Nic van Bruggen/ Jan Vanriet - Odalisken. (Antwerpen, 1981). Een van de 100 met de hand gen. ex., nr. 9. Met drie orig. etsen. Met orig. tekening op eerste blanco schutblad. In blauw linnen schuifdoos. En: Hugo Claus/ Jan Vanriet - Het teken van de hamster. (Antwerpen, Uitgeverij Lotus, 1979). Een van de 100 met de hand gen. ex., nr. 4. Met twee etsen (ingekaderd).

        May. 23, 2022

        Est: €120 - €150

        Salle de Ventes Saint-Job
      • Jan VANRIET (1948)
        May. 15, 2022

        Jan VANRIET (1948)

        Est: €250 - €300

        Jan VANRIET (1948) Watercolor Girl with hat. Signed and dated 1979. Aquarel Meisje met hoed. Gesigneerd en gedateerd 1979

        Maison Jules Veilinghuis
      • VANRIET JAN
        Apr. 20, 2022

        VANRIET JAN

        Est: €800 - €1,200

        announcement

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Apr. 20, 2022

        VANRIET JAN

        Est: €1,000 - €1,250

        De Matigheid I'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Apr. 20, 2022

        VANRIET JAN

        Est: €1,200 - €1,500

        Gebed voor Coch'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Apr. 20, 2022

        VANRIET JAN

        Est: €500 - €700

        Arm

        Campo & Campo
      • Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre
        Mar. 28, 2022

        Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre

        Est: €120 - €150

        Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre ""Waktersbloem"", signé en bas à droite, daté 1974, dim : 43 x 69cm,

        Salle de Ventes Saint-Job
        Feb. 28, 2022

        Est: €180 - €240

        Salle de Ventes Saint-Job
        Jan. 24, 2022

        Est: €180 - €240

        Salle de Ventes Saint-Job
        Nov. 08, 2021

        Est: €180 - €240

        Salle de Ventes Saint-Job
      • VANRIET JAN
        Oct. 26, 2021

        VANRIET JAN

        Est: €700 - €900

        A Belgian summer

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Oct. 26, 2021

        VANRIET JAN

        Est: €2,000 - €3,000

        Prayer for Coch

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Oct. 26, 2021

        VANRIET JAN

        Est: €300 - €400

        The dancing eyes

        Campo & Campo
      • Vanriet Jan - Commentaire sur les partis traditionels en Belgique (1987)
        Oct. 23, 2021

        Vanriet Jan - Commentaire sur les partis traditionels en Belgique (1987)

        Est: €2,000 - €3,000

        Gouache and black chalk on paper - Sig. 1987 with title

        De Vuyst
        Sep. 09, 2021

        Est: €250 - €300

        Salle de Ventes Saint-Job
      • Engraving: Color litho - Untitled - 150/500 1992 signed VANRIET Jan
        Sep. 05, 2021

        Engraving: Color litho - Untitled - 150/500 1992 signed VANRIET Jan

        Est: €80 - €120

        Estampe Litho couleur -Sans titre- 150/500 1992 signé *VANRIET J.* (Jan) (Anvers. 1948) 41x50cm cadre peint s/v Engraving: Color litho - Untitled - 150/500 1992 signed VANRIET Jan

        Monsantic.com
      • JAN VANRIET (°1948)
        Jun. 17, 2021

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €200 - €300

        Untitled, 197. Etching and aquatint. Series of seven plates. All signed, dated and some with annotations. Description FR Sans titre, 1997. Eau-forte et aquatinte. Sérrie de 7 planches. Signées, datées et certaines avec annotations. Beschrijving NL Zonder titel, 1997. Ets en aquatint. Reeks van zeven. Alle getekend en gedateerd in potlood 'Vanriet 1997'. Met verschillende annotaties zoals 'eerste druk' en 'e.a.'.

      • JAN VANRIET (°1948)
        Jun. 17, 2021

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €500 - €750

        'Het ontwaken', 1993. Acrylic and gouache on oriental paper. Signed and dated. Framed. Description FR 'Het ontwaken', 1993. Acrylique et gouache sur papier oriental. Signé et daté. Encadré. Beschrijving NL 'Het ontwaken', 1993. Acryl en gouache op Koreaans papier. Getekend en gedateerd 'Jan Vanriet 1993'. In kader.

      • JAN VANRIET (°1948)
        Jun. 17, 2021

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €200 - €300

        Untitled, 1980. Watercolour. Signed, dated and with dedication. Framed. Description FR Sans titre, 1980. Aquarelle. Signée et datée. Avec dédicace. Encadrée. Beschrijving NL Zonder titel, 1980. Aquarel. Getekend en gedateerd 'Jan Vanriet '80'. Met opdracht. In kader.

      • JAN VANRIET (°1948)
        Jun. 16, 2021

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €500 - €600

        'De lichte lente' (The light spring), 1972. Oil on plywood. Signed and dated on the reverse 'Vanriet/ 1972'. Title on artist's label on the reverse. Description FR 'De lichte lente', 1972. Huile sur triplex. Signé et daté au revers 'Vanriet/ 1972'. Beschrijving NL 'De lichte lente', 1972. Olie op triplex. Getekend en gedateerd op verso 'Vanriet/ 1972'.

      • Jan Vanriet (1948), 53 x 75 cm
        May. 20, 2021

        Jan Vanriet (1948), 53 x 75 cm

        Est: €400 - €600

        Jan Vanriet (1948), 53 x 75 cm Vanriet J, ‘Het Matrozenpak', dated 1979, pencil, watercolour and gouache on papier, 53 x 75 cm Is possibly subject of the SABAM legislation / consult ‘Conditions of Sale

        Carlo Bonte Auctions
      • Jan Vanriet (1948), 148 x 198 cm
        May. 20, 2021

        Jan Vanriet (1948), 148 x 198 cm

        Est: €1,200 - €1,500

        Jan Vanriet (1948), 148 x 198 cm Vanriet J., 'ZIGZAG', dated 1983, pencil, watercolour and wax crayon on paper on canvas, 148 x 198 cm Is possibly subject of the SABAM legislation / consult ‘Conditions of Sale

        Carlo Bonte Auctions