Karl Adser (b. 1912)

Lot 326: Adser, Karl. 1912 - 1995 Boys on the Beach

November 27, 2010
Hamburg, Germany

Adser, Karl. 1912 - 1995 Boys on the Beach Oil/Lw., 111 x 129 cm, sign. a. dat. lo. ri. Adser 65.

Kunst, Antiquitäten, Varia

November 27, 2010, 11:00 AM CET

Hamburg, Germany