Alexandre Antigna (1817 - 1878)

Lot 117: Alexandre ANTIGNA (1817-1878) "Le Breton" hst non

Thierry-Lannon

July 19, 2008
29212 Brest, Cedex 1, France

Description: Alexandre ANTIGNA (1817-1878) "Le Breton" hst non signée rentoilée 51x38

Modern Paintings

Thierry-Lannon
July 19, 2008, 2:30 PM CET

29212 Brest, Cedex 1, France