Anna Gardell-Ericson (1853 - 1939)

Lot 2538: ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Inloppet, Marstrand

Stockholms Auktionsverket

December 8, 2010
Stockholm, Sweden

ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Inloppet, Marstrand Signerad Anna Gardell Ericson. Akvarell med täckvitt på papper, 32 x 46 cm.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
December 8, 2010, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden