Anna Gardell-Ericson (1853 - 1939)

Lot 2149: ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Insjölandskap med

Stockholms Auktionsverket

May 28, 2009
Stockholm, Sweden

ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Insjölandskap med mor och dotter Signerad Anna Gardell Ericson. Akvarell på papper, 28,5 x 43,5 cm. Ändring/Sale room notice Droit de suite