Anna Gardell-Ericson (1853 - 1939)

Lot 2536: ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Månsken över

Stockholms Auktionsverket

December 8, 2010
Stockholm, Sweden

ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Månsken över Stenungsön Signerad Anna Gardell Ericson. Akvarell med täckvitt på papper, tondo 42 cm.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
December 8, 2010, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden