Anna Gardell-Ericson (1853 - 1939)

Lot 2156: ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Segelbåtar vid

Stockholms Auktionsverket

June 3, 2010
Stockholm, Sweden

ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Segelbåtar vid Marstrands södra inlopp Signerad Anna Gardell Ericson. Akvarell på papper, 32 x 46 cm.