Anna Gardell-Ericson (1853 - 1939)

Lot 2157: ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Skymning över

Stockholms Auktionsverket

June 3, 2010
Stockholm, Sweden

ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Skymning över vattnet, Lysekil Signerad Anna Gardell Ericson, Lysekil. Akvarell på papper, 36 x 53 cm.