Anna Gardell-Ericson (1853 - 1939)

Lot 2656: ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Stilleben med

Stockholms Auktionsverket

December 8, 2010
Stockholm, Sweden

ANNA GARDELL ERICSON 1853-1939 Stilleben med solrosor Signerad Anna Gardell-Ericson. Akvarell på papper, 44,5 x 32 cm.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
December 8, 2010, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden