Arthur Hacker (1858 - 1919)

Lot 537: Arthur Hacker 1858-1919. "Meditation". Signerad

Auktionskammare Uppsala

March 5, 2013
Uppsala, Sweden

Description: Arthur Hacker 1858-1919. "Meditation". Signerad Arthur Hacker. Olja på duk, 23 x 15,5.

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
March 5, 2013, 10:00 AM CET

Uppsala, Sweden