Axel Ender (1853 - 1920)

Lot 2415: AXEL ENDER Norge 1853-1920 Vallflicka Signerad

Stockholms Auktionsverket

November 27, 2008
Stockholm, Sweden

AXEL ENDER Norge 1853-1920 Vallflicka Signerad Axel Ender. Olja på duk, 53 x 42 cm. Signed. Oil on canvas.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
November 27, 2008, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden