Barbro Backstrom (b. 1939)

Lot 94: BÄCKSTRÖM, BARBRO, 1939-1990 'Inne i'. Tusch.

Crafoord Auktioner

April 26, 2008
Lund, Sweden

BÄCKSTRÖM, BARBRO, 1939-1990 'Inne i'. Tusch. Signerad och daterad 1977. 43x61. (D). 3000 (€320)

Kvalitetsuktion

Crafoord Auktioner
April 26, 2008, 12:00 PM CET

Lund, Sweden