Barbro Backstrom (b. 1939)

Lot 125: BÄCKSTRÖM, BARBRO, 1939-1990 'Piura', barnahänder.

Crafoord Auktioner

April 26, 2008
Lund, Sweden

BÄCKSTRÖM, BARBRO, 1939-1990 'Piura', barnahänder. Relief i mässing. Monogramsignerad BB och daterad -78. 312/650. 24,5x28,5. Monterad på svart platta. (D). 3000 (€320)

Kvalitetsuktion

Crafoord Auktioner
April 26, 2008, 12:00 PM CET

Lund, Sweden