Barbro Backstrom (b. 1939)

Lot 157: BÄCKSTRÖM, BARBRO, 1939-1990 'Vänner'. Relief i

Crafoord Auktioner

November 29, 2008
Lund, Sweden

BÄCKSTRÖM, BARBRO, 1939-1990 'Vänner'. Relief i aluminium. Signerad 8/75 och daterad 1972. 21x23. (D).

Kvalitetsauktion

Crafoord Auktioner
November 29, 2008, 12:00 PM CET

Lund, Sweden