Félix de Baerdemaeker (1836 - 1878)

Lot 971: BAERDEMAEKER, Félix de (1836-1878):

Auktionshaus Dr. Hull

September 25, 2010
Köln, Germany

BAERDEMAEKER, Félix de (1836-1878): 'Flusslandschaft mit Burgruinen und Figurenstaffage', signiert u.r., Öl/Lwd., 76 x 116 cm

Art & Antiques

Auktionshaus Dr. Hull
September 25, 2010, 10:00 AM CET

Köln, Germany