Barbro Backstrom (b. 1939)

Lot 785: BARBRO BÄCKSTRÖM 1939-1990 Vågform Signerad,

Stockholms Auktionsverket

October 27, 2010
Stockholm, Sweden

BARBRO BÄCKSTRÖM 1939-1990 Vågform Signerad, daterad och numrerad Barbro Bäckström 1971, 2/20. Aluminium, 10 x 11,5 cm. PROVENIENS Galerie AE, Göteborg 1972