Lot 2: BFK (Boch frêres Keramis) urnvormige Art Deco-vaas

DVC

October 23, 2012
Ghent, Belgium

Description: BFK (Boch frêres Keramis) urnvormige Art Deco-vaas met gedoreerde greepjes in faiënce met bloemendecor - gemerkt 'décor limité genummerd 20/250' - hoogte : 27 cm gemerkt en gemonogrammeerd RC
Art Deco-vase in marked ceramic - with monogram

Antiques

DVC
October 23, 2012, 7:30 PM CET

Ghent, Belgium