Lot 238: Carl Fagerberg 1878-1948. Sittande björn. Signerad

Est: kr6,000 SEK - kr8,000 SEK
Auktionskammare UppsalaDecember 02, 2008Uppsala, Sweden

Carl Fagerberg 1878-1948. Sittande björn. Signerad och daterad C. Fagerberg 21. Sten, H 22.

Important sale

Auktionskammare Uppsala
December 02, 2008, 11:00 AM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE