Lot 898: CENTRAAL INDIA - 11° EEUW prachtige tempelsculptuur in zandsteen (80 x 46 cm) met de voorstelling van een yogini een vrouwelijke spirituele leraar en yoga meester het hoofd getooid met een kroon met daarin de beeltenis van Chhepu (de beschermer) en

DVC

November 28, 2016
Antwerp, Belgium

Description: 11th Cent. Indian 'Yogini' sculpture in sandstone probably from the "Bheraghat"-temples in Madhy Pradesh
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC
November 28, 2016, 7:30 PM CET

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House