Christoffel Wüst (1801 - 1853)

Lot 165: Christoffel Wüst (1801-1853), Herders met vee in h

Vendu Rotterdam

November 11, 2014
Rotterdam, Netherlands

Christoffel Wüst (1801-1853), Herders met vee in heuvelachtig landschap. Gesigneerd en gedateerd 1845 r.o., Paneel 22,5 x 28 cm.

Jewellery, Art & Antiques

Vendu Rotterdam
November 11, 2014, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands