Frans Claes (b. 1935)

Lot 352: CLAES FRANS (° BRUSSEL 1935) sculptuur , zgn.

DVC

February 15, 2012
Antwerp, Belgium

CLAES FRANS (° BRUSSEL 1935) sculptuur , zgn. 'mobiel' in gechromeerd metaal - op sokkel - hoogte : 47 cm gemonogrammeerd en gedateerd 1972 chromed sculpture-with monogram and dated

Antiques

DVC
February 15, 2012, 7:30 PM CET

Antwerp, Belgium