Cornelis Johannes van Hulstijn (1813 - 1879)

Lot 172: Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)

Vendu Rotterdam

November 13, 2012
Rotterdam, Netherlands

Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879) Stilleven met druiven. Gesigneerd r.o. Aquarel 36,5x26,5 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
November 13, 2012, 12:00 AM CET

Rotterdam, Netherlands