Louis De Saeger (1908 - 1986)

Lot 109: DE SAEGER LOUIS (° DENDERMONDE 1908) olieverfschi

DVC

February 23, 2016
Ghent, Belgium

DE SAEGER LOUIS (° DENDERMONDE 1908) olieverfschilderij op doek : 'Sneeuwlandschap met Leiezicht' - 75 x 61 getekend en gedateerd 1934
oil on canvas - signed and dated