Dick Stolwijk (1931 - 2013)

Lot 1066: Dick Stolwijk (Geb. 1931) Schelpen. Gesigneerd en

Vendu Rotterdam

April 20, 2010
Rotterdam, Netherlands

Dick Stolwijk (Geb. 1931) Schelpen. Gesigneerd en genummerd 106/150. Ets 23x23 cm.

Kunst en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
April 20, 2010, 12:00 AM CET

Rotterdam, Netherlands