Alix Duval (b. 1848)

Lot 21: DUVAL, A. (Alix) (geb. 1848) (?) Voorname dames en

Van Stockum's Veilingen

September 1, 2010
Den Haag, Netherlands

DUVAL, A. (Alix) (geb. 1848) (?) Voorname dames en heren in interieur. Olieverf op doek. Gesigneerd l.o. Afm. 75 x 94 cm. In kapitale lijst. Zie afb.

Art & Antiques

Van Stockum's Veilingen
September 1, 2010, 10:30 AM CET

Den Haag, Netherlands