Edmond van Dooren (1896 - 1965)

Lot 154: Edmond Van Dooren (1896-1965) Sans titre / Zonder

Pierre Bergé & Associés

March 29, 2009
75116 Paris, France

Edmond Van Dooren (1896-1965) Sans titre / Zonder titel Huile sur toile, signée en bas à droite Olie op doek, getekend rechts onder H_80 cm L_100 cm