Lot 4009: Een blauw aardewerk wandbord met voorstelling van

Vendu Notarishuis

May 12, 2009
Rotterdam, Netherlands

Description: Een blauw aardewerk wandbord met voorstelling van vaart naar een schilderij van Theophile de Bock. Gemerkt De Porceleyne Fles en met blindstempel Joost Thooft & Labouchere. Schilder J.B.J. van der Horst. Jaarletter 1907. Diameter 40 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Notarishuis
May 12, 2009, 12:00 AM CET

Rotterdam, Netherlands