Emmy Bridgwater (1906 - 1999)

Lot 268: Emmy Bridgwater (1906-1999) 'Expressionistische voorstelling'

Zeeuws Veilinghuis

June 9, 2016
Middelburg, Netherlands

Emmy Bridgwater (1906-1999), 'Expressionistische voorstelling', gesigneerd r.o., marouflé, afm. 38 x 55 cm.