Eskil Nordell (b. 1921)

Lot 321: ESKIL NORDELL 1921- "Ballongförsäljaren",

Norrkopings Auktionsverk

November 19, 2011
602 23 Norrköping, Sweden

ESKIL NORDELL 1921- "Ballongförsäljaren", signerad. Olja på pannå, 63 x 52 cm. (f)

Fine Art & Antiques

Norrkopings Auktionsverk
November 19, 2011, 11:00 AM CET

602 23 Norrköping, Sweden