Eskil Nordell (b. 1921)

Lot 631: ESKIL NORDELL 1921- "Möte", vintrigt villakvarter,

Norrkopings Auktionsverk

May 14, 2011
602 23 Norrköping, Sweden

ESKIL NORDELL 1921- "Möte", vintrigt villakvarter, signerad. Olja på pannå, 50 x 59 cm. (f)

Fine Art & Antiques

Norrkopings Auktionsverk
May 14, 2011, 11:00 AM CET

602 23 Norrköping, Sweden