Frans de Haas (1934 - 2007)

Lot 236: Frans de Haas 1934 Cornwall herinnering Gesigneerd

AAG Auctioneers

November 27, 2007
Amsterdam, Netherlands

Frans de Haas 1934 Cornwall herinnering Gesigneerd en gedateerd '76 r.o. Olieverf op board, 49 x 60 cm.

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Amsterdam, Netherlands