Lot 73: Friesche stoelklok met gegoten loden ornamenten van leeuwen, wapenschilden en cherubijnen en polychr

Veilinghuis Van Spengen

October 3, 2022
KR Hilversum, Netherlands

Friesche stoelklok met gegoten loden ornamenten van leeuwen, wapenschilden en cherubijnen en polychroom beschilderde wijzerplaat met decor van schepen en 2 wijzers, de stoel met gestoken zeemeerminnen en onduidelijk monogram AD?, 18e eeuw, l. 72 cm - met slinger en 3 gewichten -

0001-0870 03-10-2022 closing from 19.00 (furniture, Clocks and general antiques)

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa

Shipping

Please contact [email protected] for more information about Shipping.

34.0%

€0 €49 €5
€50 €199 €10
€200 €499 €25
€500+ €50

Extended Bidding

5 minutes/bid

Conditions of Sale

Please contact [email protected] for a full set of Terms and Conditions

Shipping Terms

For Sale from Veilinghuis Van Spengen