Anna Gardell-Ericson (1853 - 1939)

Lot 7: GARDELL-ERICSON, ANNA, 1853-1939 Tvätterskor.

Crafoord Auktioner

April 25, 2009
Lund, Sweden

GARDELL-ERICSON, ANNA, 1853-1939 Tvätterskor. Signerad och daterad -75. Pannå, 22x34. (D).

Kvalitetsauktion

Crafoord Auktioner
April 25, 2009, 12:00 PM CET

Lund, Sweden