Lot 6041: Gerrit Jan Derens (1831-1898), 'Jongetje met

Est: €300 EUR - €500 EUR
Zeeuws VeilinghuisDecember 10, 2013Middelburg, Netherlands

Gerrit Jan Derens (1831-1898), 'Jongetje met speelgoedpaardje en zweep', gesigneerd en gedateerd 1855, paneel, afm. 34,5 x 25,5 cm.

2 Day Antiques & Collectables sale

Zeeuws Veilinghuis
December 10, 2013, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL