Geskel Saloman (1821 - 1902)

Lot 2258: GESKEL SALOMAN 1821-1902 Stuginteriör med kvinna

Stockholms Auktionsverket

May 29, 2008
Stockholm, Sweden

GESKEL SALOMAN 1821-1902 Stuginteriör med kvinna vid vävstol Signerad och daterad G. Saloman 1857. Olja på duk, 78 x 66 cm.