Gustaaf van Nifterik (1886 - 1954)

Lot 381: Gustaaf van Nifterik (1886-1954) Korenschoven in

December 12, 2012
's-Gravenhage, Netherlands

Gustaaf van Nifterik (1886-1954) Korenschoven in heuvellandschap, Landweg beide get. en onduidelijk gedateerd olieverf op doek, gemaroufleerd, 22x36 cm en 17x28 cm

ALGEMENE KUNST- EN ANTIEKVEILING

December 12, 2012, 10:00 AM CET

's-Gravenhage, Netherlands