Gustaaf van Nifterik (1886 - 1954)

Lot 1090: Gustaaf van Nifterik (1886-1954) Pluimvee met de

Vendu Rotterdam

November 17, 2009
Rotterdam, Netherlands

Gustaaf van Nifterik (1886-1954) Pluimvee met de Cuneratoren te Rhenen op de achtergrond. Gesigneerd en genummerd 6/25. Zwart/wit ets 41x26 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Rotterdam
November 17, 2009, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands